kas kaybı problemi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ozergunduz tarafından 2 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ozergunduz

ozergunduz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2 hafta önce düşük karbonhidratlı yüksek protein ve yağ içeren bir diete başladım . yabancı bir forumda okuduğum bir yazıda normalde karbonhidrat alımını minimal tutup sadece antrenman oncesi ve sonrası tüketerek günün kalanında insulin seviyesini düşük tutarak yağ yakacagımızı söylüyor, yemeklerimizde mesela ette yağı ayırmayarak, bolbol badem yiyerek, yumurtanın sarısını ayırmayarak, tam yağlı süt ürünlerini bol tüketerek kendimize yağ konusunda bir sınırlama koymamamızı öneriyordu. bu sekilde bedenimiz hem daha iyi yag yakıcakmıs hem daha saglıklı olucakmıs ...

neyse sadede geliyim ben bu diyeti iki haftadır yapıyorum ve başlamadan önce yaklasık 80 kiloydum su an 78 kiloyum belim bir cm genişledi omuzda 2 cm kalan bölgelerde 1 er cm düşüş oldu, antrenman sonrası bir gün dinlendirdikten sonra bomba gibi olan kaslarım 2 günde kendine gelemedi, geçtiğimiz hafta her yerim ağrıdı, güç kaybı yaşadım, belime 60 kilo agırlık asarak 6 tekrar olarak cektigim barfiksi belimde 40 kiloyla 6 tekrar zor çektim.

ama bu diyeti yaptıgını söyleyen insanların vücudu efsane görünüyor ve ben nerede yanlıs yaptıgımı merak ediyorum ya da bu diyet yapımdan dolayı bana uygun değil mi

2. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Bahsettiğin diyet ketojenik diyet.Bu diyetin kas kaybına sebebiyet vermediğni söyleyen de var,aksini savunan da belki sorunun psikolojik de olabilir.

3. ozergunduz

ozergunduz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    son bir aydır allaha şükür herşey tıkırında, psikolojim ölçülerimi ne kadar etkiler bilmiyorum ama bugün ölçüm öncesine kadar eğer psikolojim fiziksel durumumu bu derece etkileseydi lazar angelov olmam lazımdı .

Sayfayı Paylaş