KAS KATİLLERİ...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 3 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    gorgeouskykhan ın yazısında bi yanlışlık yok doğru dio sadece bi yerde öle bi demişki sigara kola vs. kullanan biri "aman Allahım ben gelişemem ki böle" die kesin bir yanlış yanılgı içine düşer onu anlatmak istedim..

2. serdar1980

serdar1980 Guest

Slm gorgeouskykhan özel mesaj yazamıyorum bir sorun var herhalde onun için buradan yazmak zorundayım. 3. haftada etkiler az ne diyorsun?? Ne zamandan sonra daha çok etkiler ortaya çıkar?? Görüşelim haber bekliyorum. Bye

3. serdar1980

serdar1980 Guest

Slm gorgeouskykhan ordamısın? cvp. bekliyorum. görüşelim. Bayadır yoksun forumda. Neler yapıyosun?

4. sevketm

sevketm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ne YA resmen palavralar yazılmış hepsi palavra

• Sigara bu sporda etki değildir bi ismi vardı bu sporun vücut ayn anda çalışmadığı için sigara etki etmez mesala futbol gibi değildir.
    • İçkinin etkisi yoktur. araştırın düzenli içildiğinde biranın faydası vardır bu spora.
    • Masturb. bu işle yakından uzaktan ilgisi yok bu kadarda olmaz insanları cinsellikten soğutuyorsunuz. bi insan ne kdara çok yapıyosa bu sğor için o kadar iyidir. çok yapanın test. yüksektir
    • Uyku 8 saat falan demişsin hacim döneminde bir kişinin 8 saatten daha iz uyuması gerekir böylece daha çok uyanık aklıcak daha çok acıkacak daha çok beslenecek.
    BU ESKİ Bİ KONU AMA ÇOK YANLIŞ YETKİLERDEN SİLİNMESİNİ RİCA EDİYORUM...

orfoz33 ve DEXONİA bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    konuları eleştirken sayı çerçevesinde eleştiriniz..Sizin savunduklarınıza göre yukardakiler daha mantıklı ve reel..

6. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    sevketm gene almışsın sazı eline çalıyorsun bakıyorum .
    Ama notaları yanlış çalıyorsun ,
    Hiçbir şey anlaşılmıyor
    Gürültü kirliliği yapıyorsun .

7. sevketm

sevketm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    inanmıyorum ya bu forum bu hallere düşecek bi forum değildi

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bu forumda herzaman üslup hataları tepki alır..kesin konuşmaları eleştirmiş ama siz daha kesin konuşmuşsunuz..konuyu polemiğe dönüştürmeyelim..

9. noghay

noghay Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0

Mantık dışı,akılalmaz çok avamist bir yaklaşım...

1reex1 ve NHFL bunu beğendi.
  10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bence mastırbasyon'la normal bir ilişki aynı kapıya çıkar gibi geliyor; çıkmaz diyenler, birinin 5 dk. diğerinin yarım saat sürmesinden mi böyle düşünüyor. Yani kısa sürede olduğundan mı zarar veriyor, e bu mastırbasyon süresini de uzatabilirsek o zaman ilişkiyle aynı etkiyi mi yapacak. Yani zararı olmayacak???

11. sevketm

sevketm Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bu forumda bazıları konuyu açan gibi düz mantıkla konuşuyorlar. YAZIK! buraya yeni insanlar giriyor. benim yazdıklarımdan hangisi mantıksız söyleyin, bilimsel yazıları kaynaklarıyla ortaya koyayım

Bekliyorum...

12. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    vay be demek bunları bırakınca coleman gibi çıkacaz ortaya.. bende bu olumsuz sayılan seylerın hepsi var snthol.mudur onun dışında tabi :) bu kadarda karamsarlığa ne gerek var gayet iyi geliştim valla bunlarla cola biraz yağlandırıyor düzenli ve çok tüketince sigarada merdiven çıkarken koşarken falan kesiyor biraz onun dışında bi zarar görmüyorum benim tecrübemide yazım dedim...demekki bıraksak bunları uçacağız :D:D:D

13. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT

karamsarlıkla ilgilisi yok aslında
    sigara nın vg için ne kadar zararlı oldugunu anlatmaya gerek yok
    gelişip gelişememek mesele değil zaten
    günde 1,5 - 2 paket içipte çok iyi kas kütlesi kazananlar kişilere de şahit oldum
    Zararlarını şimdi olmasa bile 40 lı yaşlara dogru kesinlikle görüyorsun.
    Gün de 1 paket sigara içen birisini düşünelim
    1 pakette sigarada ortalama 4 ytl dir sanırım
    Haftada 28 ytl yapar ayda 112 ytl gelir
    Artık yılda ne yapar onu siz hesaplayın
    Bodrumda 2 haftalık lüks bi tatile filan denk geliyor Sigara içen bir insanın yıllık masrafı
    Sigara içen, aynı zamanda
    BB sporunu yapan birisi 1 yıl boyunca sigaraya vereceği parayı biriktirip 1 yıl sonra dünyanın supplementi alır :)

14. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    tabi para ve sağlık konusunda haklısın canım denılebilecek en ufak birşey yok aksini ıspatlayan. bende tavsiye vermiyorum zaten içmemeye çalısıyrm bırakamadım bitürlü sadece tüm yazıları okuyunca sanki bunları yapıyorsan body i unut imajı olusmuş sadece o açıdan bakınca çok karamsar tablo,,, içmemeyi isterdim ve mutlaka zararlarını çekeceğizde , body ye zarar da olsa öyle bu sporu öldürecek seyler değil bunlar.. iradesi yeten bıraksın ama başlardaki yazılardaki kadarda seri katiller değil bunlar(bence)...

15. drahte1905

drahte1905 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    http://www.animalpak.com/html/article_details.cfm?ID=53&section=training

Bu şimdi;

Amator musabık adam diyeti ve sınırsız kola içeriyor diet olarak

Ayrıca supplement olarak millet Kafein haplarıda satıyor ayrıca forumda diğer konularda cogu kişi antreman oncesi koyu bir kahve içtiğini belirtmiş

Bende antreman oncesi zift gibi kahve içerim ki uyanayım yorgunlugum gitsin fln...

Hangisi dogru neye inanıcaz ?

16. ulasmen

ulasmen Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    veteriner fakültesi öğrencisi
    ben sunu belirtmek istiyorum kı kahve bizim için bir nimet neden? denecek olursa ben orjınal kitap okudum doping adında sert 1-2 bardak kahvenin antrenmanda sadce bb degl %17 oranında bir performans artısı yaptıgını yazıoyor yazarı aklımda olmasada bi prof nerede okudugumu hatırlamasamda kolanın ıcındeki karbondioksıtın protein sentezini yavaslattıgını okumustum ama abartılacak kadar degl

17. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    masturbasyon ve ya cinsel ilişki kas katili değildir sadece fazlası gereksiz yere fiziksel yorgunluk yapar ve testesteron miktarınızı düşürür. (aşırısı) haftada 2-3 defadan hiçbirşey olmaz.
    kola protein sentezini engellediğinden tavsiye edilmez.ben de tavsiye etmem.yazın dayanamayıp içerim sıcak günlerde orası ayrı.
    ASIL KAS KATİLİ SİGARADIR.yüzlerce milyon para saçıp no-xplode,nitrix,nox 3,animal pump,nanox9,nano vapor vs. gibi ürünleri niçin alıyoruz?damarlarımız açılsın,kaslara daha çok kan pompalansın diye.peki sigara ne yapıyor?damarları olabildğince daraltıyor.kısacası vücut geliştirmecinin en büyük düşmanı sigaradır.
    haftada 1 kere alınan alkolün zararlı olduğunu düşünmüyorum.fakat birada bitkisel östrojen vardır.birayı tercih etmeyin.haftada 1 i de geçmeyin.mümkünse hiç içmeyin.
    uyuşturucudan bahsetmiyorum bile..
    bir de antidepresanlar metabolizma hızını düşürür ve yağlanma kaçınılmazdır.

foranimati10 bunu beğendi.
  18. HELL WATCHMAN

HELL WATCHMAN Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Antrenör,güvenlik
    Tek bişey söylüyorum eğer bu sporu yapıyorsan sigaran, alkolün vb kötü alışkanlıkların.Olmayacak bahane yok bukadar basit arkadaşım

19. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    1-sigara damarları daraltır.bu %99'lara kadar gerçekleşebilir.bu da damar tıknaıklığıyla eş değerdir.insanların bacakları kesilir (kan gitmediği için) ve ya kalp krizi geçirir.bu sporda da damarların daralması demek dolaşımın aksaması demek,kaslara yeterince kan pompalanmaması demek,kasların gelişmemesi demek,antreman sırasında performans düşüklüğü demek.
    bsn nitrix,bsn no-xplode,universal animal pump,universal nox 3,muscletech nanox 9,muscletech nano vapor vs. vs. vs. gibi ürünlerin temel felsefesi damarları açmaktır zaten.bu teziniz çürütülmüştür.

2-biranın içinde yüksek miktarda bitkisel östrojen vardır.bu yüzden uzun yıllar düzenli bira içen erkeklerde göğüs büyümesi görülür.ayrıca alkol maddesi vücuttaki magnezyum,selenyum,çinko,b vitaminleri,c vitamini gibi bir sürü vitamin ve minerali tabir-i caizse emer,siler süpürür.düzenli alkol alan kişilerde östrojen artışı,bir çok mineral ve vitamin eksikliği,genel halsizlik,kalp ritminde bozukluk,karaciğer problemleri vs. gibi problemler görülür.bu tezin de çürütülmüştür.

3-cinsel ilişki konusunda haklısın fakat aşırısı vücuda gereksiz bir yük ve yorgunluktur.abartmamak lazım.çok yapmak testesteron miktarını arttırmaz,

4-8 saatten az uyumak fikrin de yanlış.eğer o kadar ince düşünülecekse saat kurup uykunun ortasında protein alamak daha mantıklıdır.bu sporda dinlenme en az çalışma kadar önemlidir.

bence bu yazdıklarını dalga geçme amaçlı yazdın fakat ben gene de ciddi ciddi cevapladım.

saygılarımla.

20. taxi driver

taxi driver Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    1) Madem kafein protein sentezini sıfırlıyor o zaman neden tüm yağ yakıcılarda kafein var ve neden herkes bu yağ yakıcıları aminoasitlerle falan kombine ediyor?
    2) Keten tohumunda da bitkisel ostrejen vardır .. vucut geliştirmecilerin çok önem verdiği bi besin eee bunlar nasıl çelişkiler ?
    3) ve en önemlisi : Steroid kullanan birisinin sağlık hakkında konuşması nasıl bir ironidir ki bu kişiniğn dediği tek kelimeyi bile ciddiye almam

Ec0 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş