Kas kütlesini artırmaya yönelik supplement kombinasyonum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve hsn120 tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. hsn120

hsn120 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    *Ben 1 yıldır düzenli olarak vg yapıyorum.ilk defa supplementKullanıcam.Nanox professional Whey protein bunun yanındaDa*Universal Nutrition Amino Liquid aldım pazartesi kullanmayaBaşlıycam.Kas kütlesini artirmada iyi bir kombinasyon mu?Ve de nasıl bu supplement leri daha verimli kullanirim?Teşekkürler iyi forumlarbench_Obench_O

2. rainhardt

rainhardt Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Kas kütleni arttırmak istiyorsan kombinasyona Creatine ekle. Hem ucuz hem etkili

3. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşın ufak daha yahu. Gerek var mı böyle şeylere ? Bi kaç yıl elinden geldiği kadar doğal beslen vücut otursun yerine.Ergenliğin en verimli dönemleri. Kalıcı bir kas kütlen oluşsun, sonra bu sporda kalıcıysan bakar, araştırır en iyisini kullanırsın. Önceliğin o yaşta doğal beslenmek olmalı.

4. hsn120

hsn120 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Belli biyerden sonra artık gelişme kaydedemedim.Zaten ölçü dışınada çıkmıyorum.Ve antremanım gerçekten çok ağır artık performansım yetmemeye başlayınca kullanma gereği duydum.Beslenmemede büyük önem veriyorum düzenli
    olarak yumurtamı tavuk göğsünü yiyorum umarım supplementlerim dende yarar görürüm.

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Amino ve whey senin protein açığın varsada yeteri kadar kapar zaten buna ek birşey almana gerek yok illaki daha alacağım diyorsan birde creatine ekleyebilirsin.

Creatineyi antrenman öncesi alırsan güç artışı antrenman sonrasında alırsan recovery etkisi yakalayabilirsin.

6. hsn120

hsn120 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yeterli görüyorum umarım işe yarar.
    İyi forumlar

Sayfayı Paylaş