Kas Kütlesi ile Kilo Almak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Oktay KUTLU80 tarafından 14 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Oktay KUTLU80

Oktay KUTLU80 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir sorum olacak ben vg ye 45 kilo başladım karbonhidrat tozuyla şuan 78 kiloya ulaştım hiç protein tozu veya bcaa almadım ve vücudum gayet iyi bu arada ektoyum belirteyim ama 1 senedir gidiyorum bi arkadaşım var 6 aydır gidiyor vücudu ektonun bir üstü mezo 78-80 kilo olması lazım benden daha iri ve kaslı görünüyor ama hertürlü ilacı aldığını biliyorum protein bcaa ekstra haplar falan steroid değil supplement tarzı şeyler beslenmemide söyleyeyim size sabah kahvaltısı 8 beyaz 2 tam haşlama yumurta 100 gram yulaf yogurtlu yarım litre yarım yağlı süt yağsız peynir gün içide toplam öğün 3 bardak ıslak pirinç 600 gram haşlanmış tavuk göğsü bunu gün içi 4 e bölüyorum 3 antrenman önce 1 sonra diye haftada 5 gün antrenman yapıyorum kas kütlesi için artık bu kilo yeter mi yani kiloma göre az kas kütlesi var yağ kütlesini azaltıp kas kütlesi alarak büyümek istiyorum bcaa mı protein mi bu arada yine benim hedefim 85-90 biraz iri olmak bunun kemik yapısıylada alakası olabilir 80 kilo bir ektoyla 80 kilo mezo aynı durmaz kemik iri diye mezo büyük gözükür ceabı alırsam sevinirim

2. Embriyo

Embriyo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ektomorflar ince insanlardır. ne kadar hacim yapsan da diğerlerinin yanında ince dururlar. ayrıca protein tozu ilaç değildir. insanların kafasında böyle bir yargı var. o da et gibi süt gibi bi besin aslında
    kas kütlesi yapmaya başlayabilirsin artık. vücudun ne durumda bilmiyorum ama geç kalmış bile olabilirsin(yağanma açısından) tabi bu boyuna da bağlı

Sayfayı Paylaş