Kas kütlesi ile kilo alımı program

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve mr unstoppable tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Sabah 100gr yulaf 1 sarı 3 akı 4 yumurta 50 gram lor
    ara öğün 2 kepek ekmeği ve 25 30 gr light peynir
    öğlen 100 gr makarna 150 gram tavuk
    antremandan önce 100gr yulaf muz kıvamı içinde biraz süt
    akşam yemeği 200 gr tavuk göğsü 1 kase yoğurt göbek salata 100 gr makarna (makarna konusunda kararsızım yorum atarsanız iyi olur)
    akşam yemeğinden 1 saat sonra 20 tane çiğ fındık

arkadaşlar 60 kilo birisi için buu program fazlamı gelir sizce yoksa kararındamıdır

2. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Makarna konusunda karrsizsin ya bnce bu programla kas arttiramazsin daha fazla yemen lazim aksama ekle o makarnayi zamanla arttirman gerekicektir

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Birazda deneyerek göreceksin. Bende 1 ay önce başladım günde 2 tabak makarnayla şuan 6 tabağı geçiyorum 1 paket civarı gidiyor. Programı matematiksel olarak kağıda dök protein karbo değerlerini hesapla. Kilona uygunsa başla. 1 haftayı geçince yarım kilo 1 kilo alman lazım. Hatta boyuna göre eksiğin çoksa daha hızlı alırsın. Ona göre düzenlemeler yaparsın.

4. umut3504

umut3504 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Hector bu ilk basta meselq yedigin makarnayi yiyodun kilo alimin durdudami arttirdin 6 tabaga ciktin ve suanda yedigin 6 tabak yaglandirmiyor mu seni ayrica arttirdikca kas hacmin arttimi

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Boyum 185 kilom 57 ile başladım o yüzden yağdan korkmadım. Hesabıma göre karbo miktarını denk getirmem için 2 tabak yetmiyordu zaten ben vücut alışsın diye başladım ve gerçekten doymadığımı anladım zamanla. Kilo alımım hiç durmadı düzenli olarak arttı yeni yeni yavaşlamaya başladı ama haftada en az 1 kilonun altına düşürmemeye çalışıcam. Makarna olayı senin karbo oranınla alakalı. Günlük ne kadar karbo alıcaksan ona göre yemen lazım. Örneğin sana 300 gram yetiyorsa bulgur pilav makarna sıralayıp yiyebilirsin. Karar veremiyorsan dediğim gibi programına da yazmışsın 200 gramla başla. Sonuçları bekle kilo alımı yoksa arttırman gerekecek. Tabi proteinide aynı şekilde.

6. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ozaman akşamada ekliyim makarnayı bu arada boyum 1.76 felan olması lazım tam bilmiyorum dahada fazla olabilir makarna kepekli bu arada :D

7. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Başladıktan 1-2 hafta sonra ne ekleyip ne çıkaracağını anlarsın zaten :) Bende ilk kepekli aldım sonra arada kaynadı ne varsa yutuyorum :D

8. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam ama şöyle bi durumda var ben önceden 96 kg idim yani ama çocuklukta normal dim şimdi fazla yersem yağlanma olur diye korkuyorum öyle bir durum olurmu vücut yapısı 96kg iken endomorph du galiba şimdi ise mezo ile ecto karışımı gibi görünüyor bu mümkünmüdür yani vücut yapısı değişebilirmi?

9. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Doğuştan nasılsa öyle gider. Eskiden çabuk yağlanır mıydın ? Evet se şimdide dikkat etmen lazım o zaman. Kendimden örnek vereyim eskiden beri hep zayıfım yağlanma gibi bir durumum olmadı o yüzden hiç korkmuyorum zaten normalden aşağı kilomda olduğum için önce normale bir çıkayım yağı sonra ayarlıyacağım. Sen şuan tabii ki yine yağa abanmayacaksın. Vücudun için yeteri kadar yağ al yeter. Diyetten sonra yağlanma belirtisi görürsen demekki yanlış yapıyorsun fazla alıyorsun.

10. mr unstoppable

mr unstoppable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yok hocam çocukken aşırı zayıf normal ve tombul dönemlerim oldu diyebilirim ergenlik başlangıcında aldım kiloları haraketsizlik ve aburcuburlar gece yemek yemeeler yüzünden. yani şuan bileklerimi baş ve serçe parmağımla kavrayabiliyorum.

11. HecToR Tuning©

HecToR Tuning© Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Şuan programda çok yağ gözükmüyor zaten yağlanacağını düşünmüyorum tabi antrenmanı düzenli yaptıktan sonra.

Sayfayı Paylaş