Kas kütlesi hariç her şey artıyor!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Feanor08 tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 6 ay kadar oldu bu spora başlayalı. 3 ay önce ölçtürdüğüm kas oranını dün tekrar ölçtürdüm ve artık bütün umutlarım batan bir geminin denizin üstünde kalan son kısmının batması gibi kaybolup gitti. Bu 3 ay boyunca kilo aldım, kullandığım ağırlıkları artırdım, gücüm arttı fakat 2.5 kg yağ almama karşılık sadece 300 gr kas kütlesi kazanmışım. Bu 3 ay boyunca uyguladığım beslenme ve antrenman programı burda;https://www.bodyforumtr.com/vbforum...simi-alamiyorum-lutfen-yardim-edin-77026.html mevcut. Artık bir 3 ay daha gelişim alamazsam her türlü spora tövbe edeceğim herhalde. Hayatta ki tek amacım vücudumu geliştirmek oldu neredeyse ve 50 yıl da çalışsam 100 yıl da çalışsam asla istediğim görüntüye kavuşamayacakmış gibi hissediyorum. Öyle ki üstümü çıkardığımda artık ağlayacak gibi oluyorum ve her ölçümden sonra evde sağ sola saldırıyorum hırstan. genetikte problem var desem sanmıyorum çünkü babam 10-15 yıl kadar profesyonel olarak kürek sporuyla uğraşmış şu an 53 yaşında ve 110 kilo olmasına rağmen yağ-kas ölçümünde kas kütlesi normalin çok çok üstünde çıkmıştı. Amcam da şuan 65 yaşında ve şeker hastası olmasına rağmen vücudundaki tüm kasları tek tek sayabilirsiniz ve kolu hala en az 39 cm vardır ve her sabah 5 km koşuyor. Bir tek bende mi sorun var anlayamadım. Bu arada programım değişti hoca farklı bir program verdi. Şimdiden teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum...simi-alamiyorum-lutfen-yardim-edin-77026.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş