Kas hacmini arttirmak istiyorum kalip yapmak bunun icin hangi proteini kullanmaliyim ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve berkayilgun tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar protein tozu alicagim ve hangisini almaliyim . Komplex protein dusunuyorum cunku kas hacmini arttirmak istiyorum ve bunun icinde whey yerine komplex daha iyiymis . Kas hacmini arttirmak istiyorum kalip yapmak bunun icin hangi proteini (wheymi komplexmi kazeinmi izolemi ) kullanmaliyim ? Aklimda hardline 3 matrix var birde bsn syntha- 6 var bunlarin icinde hem whey hemde komplex yuksek diye dikkatimi cekti sizin gorusleriniz nelerdir ?

2. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba bana sorarsan protein tozu alma onun yerine tavuk ton baligi ,yumurta beyazi gunluk 10 tane(omlet) daha kalteli daha ucuz olur.

ama illaki alacam diyorsan hacim için kompleks olanlar daha etkili protein shake ile birlikte mutlaka karbonhidrat almalisin bu açıdan syntha 6 güzel duruyor bende syntha 6 alacakım ama 30-40 fazla verip dymatize iso 100 aldim ha memnunmuyum okadar ahım şahım bir ürün değil...

3. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş