Kas gevşetici

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve supendal tarafından 11 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. supendal

supendal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. 1,5 Aydır forumda bulunan evde dumbbell ile çalışma programını uyguluyorum ve az da olsa farkedilir gelişmeler var.

İlk başladığım zaman bu programın yanında her çalışma gününde karın için bir de yarım mekik (40+40=80) tekrar, ve sırtüstü uzanıp ayakları kaldırarak yapılan makas hareketini uyguluyordum. Hareketleri yaparken belim aşırı ağrıyor ve zorlanıyordm ama acemilikten ve cahillikten olsa gerek alışırım diye düşünüyordum. Sonra gündüzleri de bel ağrım devam etmeye başlayınca bu karın hareketlerini bıraktım. Üç hafta boyunca belimdeki ağrı geçmeyince de beyin cerrahisi bölümüne gittim. Yaptığım karın hareketlerinden de bahsettim.

Doktor ağrının kalçama ve bacaklarıma vurup vurmadığını sordu, doğruyu söyleyerek hayır dedim. Ne zamandır devam ettiğini sordu, sonra ayağa kalkıp iki topuğumun üzerinde durmamı istedi, sonra da ayak parmaklarımın üzerinde durmamı istedi, ikisini de rahatça yaptım.

Bel fıtığı olmadığını, yoğun kas spazmı geçirdiğimi söyleyerek kas gevşetici hap ve krem yazdı.

Sorum şu, kas gevşetici hap ve krem kullanırken antrenman yapmaya devam edebilir miyim? Aslında kas gevşetici kullanmasam da zaten ağrılarım olduğu için antrenmana ara vermeliyim biliyorum, ama sonuç aldığım için olsa gerek bırakmak istemiyorum hiç.

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Bence doktorun ne söylediyse onu yapmalısın...

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    bende yeni başladığımda belim ağrıyodu doktor bana krem vermişti kullanmadım antremanlara devam ettim sonuç sağlıklı bir bel

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş