Kas gelistirici tablet

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aysecik tarafından 12 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. aysecik

aysecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar,

benim bir sorum olacaktı. Eczanelerde bulabileceğim ve pahalı olmayan kas yapıcı tablet, toz ya da şurup var mı? kendim kullanmıcam. Köpegimin arka bacakları çok gücsüz, kaslarını bu sekilde desteklemek istiyorum. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

tesekkürler

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence eczaneler en doğru öneriyi yapacaklardır. Steroidler hayvanlar için de kullanılıyor zaten ama ömrü kısalırsa köpeğin karışmam :).

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    benzer şikayetleri olan bir arkadasım kopegı için bıanabol almıstı.kopek kopeklıkten çıktı desem yalan olmaz.omru konusunda arkadaslar dogru yazmıslar cunkı bırkaç yıl içerisinde rahmetlı oldu.

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Steroidi aldıktan sonra calısıp onu vücuttan atamassan cok buyu zararları olur... bence oyle bisey düsünüosan aysecik.. arka bacaklarına agırlık baglayın köpegin ( steroid kullanımı werirlerse eger)... Bu sayade daha fazla enerji harcıyacak, steroidi yakabiliercek ve daha fazla kas gelisimi saglayabilir.. ama en dogrusu yine bi weterinere gosterin

5. mito

mito Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kopeginin cinsi en ? :D

6. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    valla tablet falan onerememde bızım bır abının pıtbul kopegı vardıı ayagına 1kılo yada 0,5 kılo kum torbası baglıyıp kosturuyodu bır teknıgı daha vardı hangı bolgeyı gelıstırmek ıstıyosa o bolgeyı denıze bırakıp yuzmesını saglıyodu ve dıger bolgeyı kendı tutuyodu anlıcagın kopek bogullmamak ıcın cırpınıyodu ne yalan soylım kopegın bacaklarındakı kas nerdeyse benım kolumdu :D

7. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Boldenon vur :) Boğa gibi olsun :D

8. Myostatin

Myostatin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Antrenör-dieyetisyen
    Yer:
    frankfurt
    boldenon yada her canlıya yarayan testosteron vur
    selamlar

9. aysecik

aysecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınız için teşekkürler :)
    Testesteron vurmayı düşünmem, çünkü köpeğim dişi. Belki yan etkisi olur.
    Köpeğimin Cinsi Cane Corso. Ve kalça çıkıklığı gibi bişi var. Ağrısı sızısı yok ama yürüyüşü olması gerektiği gibi değil.
    Bu yüzden ağırlık bağlıyamıyorum.
    zaten sürekli de antrenman da. Koşubandına bağlıyorum ve hızlı yürüyüş yapıyor. geçen Vet bi ilaç vurdu.
    ismi de Probalon mu neydi, ama hiç ekisi olmadı.

10. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    prima balonmuu nıye vurmuslar yada ne maksatla vurmuslar onuu oo hıc bır ıse yaramazkı hayvanda yazık yaa bence sen bırak kopegını oyle kalsın kopege yazık etme oldugu gıbı saf kalsın

11. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aysecik sen en iyisimi al köpeğini bi veteriner'e götrür adamakıllı bi muayene etsin ona göre ne gerekiyosa verir.

12. aysecik

aysecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten Veteriner Hekim Kontrölü altında. Kızım sürekli antremanda onu hiç boş bırakmıyorum. bunca çabama rağmen arka bacağındaki kaslar güçsüz

13. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Belkide OVERTRAIN oluyordur :) ehuhuehe
    Tüm bodyciler veteriner kesildik yaw :) Nası insanlarız biz :D
    Proteinli beslenmesine dikkat. Vücut ağırllığının 2.5 katı protein alsın (gr olarak)
    Ayrıca steroidlerden bişi umma o zaman. Steroidlerin çoğu testosteron yada sentetik testosteron taklidi maddeler :)

14. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Veteriner böyle birşey önermediyse bence burada sadece insan anatomisi hakkında bilgi sahibi olanların önerilerine göre davranma bence. Steroid böyle bir durum için çok yanlış bir çözüm olabilir.

15. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    köpeklerle ilgili bi forumda okumuştum adam sustanon vurduromuş sende vurdurabilirsin en temizi o artı dişi olması sorun yaratmaz sadece köpek biraz kudurur o kadar ama ömrü kısalır yazık olur sonuçta herkes kendine istediğini yapabilir ama başka bi canlıya bişeyler vermek biraz bana ters geliyo

16. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Evet benim de bi abimin arkadaşının pitbull'u var. Ona da steroid basmışlar, köpek vallahi köpeklikten çıkmış, yaban domuzu gibi olmuş :) Kafaları zaten büyük pitbulların 2 katına çıkmış vallahi. Ama deli birşeydi yani hayvan anormal derecede koşturuyorlardı mesela. Gerçi bunlar sakat dövüşçü adam yani ondan önemli değil onlar için uzun yaşamış kısa yaşamış.

17. TrucKer

TrucKer Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Doktor
    Yer:
    Antalya
    7 yıllık hortlatma için özür :)

Öncelikle 7 yıllık topic i hortlattığım için kusura bakmayın..
    Lakin forumda bundan başka hayvanlarla ilgili topic yok.. Adminlerin koyduğu kuralda ortada..

Forumu, köpeğim için anabolikleri araştırırken buldum ve hoşuma gitti, şimdilik takılıyoruz bakalım..
    Askerliği bekleyen yeni mezun bi doktorum, forumu okudukca acaip şeyler öğreniyorum sizden steroidler hakkında :) Bizler pek bişey çakmıyoruz bu steroid olaylarından (endokrinologlar hariç)... sadece acile hepatik,kardiak vs. şok la gelen hastalar düzelince söylemek zorunda kalıyorlar..
    ama iş başa düşünce öğrenmek durumunda kaldık :)

Geleyim asıl meseleye, benim 1 yaşında fransız bulldog cinsi bir köpeğim var, yavruyken ön sağ ayağı kırıldı, operasyonla çivi takıldı.. kırılma sebebiyle sağ ayağını kullanamadığı için kas gelişimi sol a göre bariz geride kaldı, tipik bi fark söz konusu.. farkı kapatmak için çok uğraştım olmadı, veteriner yüzdüreceksin evde küvette dedi.. ben tuttum göle attım hayvanı :) meğerse bu cins yüzme özürlüymüş yüzemiyomuş korktu şimdi girmiyo suya.. hayvan seke seke gidiyo.. ayak kaynamasına rağmen üstüne basmıyo kas gelişimsizliğinden.. sonra aklıma bu steroid olayı geldi..
    forumda bununla ilgili bulabildiğim tek topic bu.. bundada yeterli bilgi yok...

şimdi sorum şunlar.. hayvana anabolik yapmak istesem..
    1.)fiziksel egzersiz olmadan hangi anabolikler kas kütlesini arttırır? (enjeksiyon olanlardan)
    2.)uygun fiyatlı ne olabilir? (bulgaristandaki arkadaşlardan ucuza deka getirtebilirim, deka olurmu?primobolan olurmu?)
    3.)bazıları hayvan olduğundan boldenon yap demişler boldenon ile ilgili forumda farklı görüşler var, millet haftalık 400-800 mg arası kullanıyomuş, bunu neye göre hesaplıyorsunuz? kg başına mg oranı nedir? bb forumundaki insanların ortalama 100kg olduğunu varsayarsak kg başına 4-8mg diyebilirmiyiz?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler..

P.S: Modlardan ricam konunun başlığını "Hayvanlarda/Köpeklerde Steroid Kullanımı." olarak değiştirirlerse arama sonuçlarından konuyu bulmak daha rahat olacaktır.

Sayfayı Paylaş