Kas gelişimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jin40 tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jin40

jin40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar benim yaşım 17 boyum 1.77 Kilom 83 daha önce 4kg dambıl ile kol kası çalışmışlıgım var azda olsa kas var bugün gidip bi fitness salonuna yazıldım hem 70-75 kg ye düşmek için hemde kas yapmak için okul acılcagı için 1 ay gitmeyi düşünüyorum bi faydası olurmu hoca eşliginde program yapcaz?

2. Serwantes

Serwantes Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Orası nasıl bir salon kardeş ya. Salonlar 1 senelik peşin almadan sözleşme yapmıyor :S

3. jin40

jin40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 aylık yazıldım 50tl 1 sene diye konusmadık :) aylık istersen bırak istersen devam et :d

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    1 ay spora alışma dönemidir gözle görülür bir fark görmek istiyorsan 6-7 ay gibi bi süre devam etmen gerekli tabi 6-7 ay sonra ulaştığın kas kütlesinide sporu bıraktıktan sonra büyük bir kısmını kaybediceksin o yüzden bu işe başladıysan gücünün yettiği yere kadar devam etmelisin.

5. jin40

jin40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 1.5 aydı gidiyor Cok güzelde kol kası yaptı Gözle görülür derecede.

6. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    1 ayda vücut yapılsaydı spor salonları apaçi dolardı bu spor öyle 1 ay gidiyim kol kası , göğüs kası yapıyım diyenler yüzünden bu durumda bu sporda beslenmen,uyku düzenin herşeyini hemen hemen bu spora göre indekslemelisin uzun yıllar uzun zamanlar alan bir spordur öyle göründüğü gibi 1 ayda kas yapılabilecek bir spor değildir sana tavsiyem sürekli devam ettirebileceksen başla öyle 1-2 ayda mesela sahile gittiğinde vay çocuğa bak amma fit ya da kaslı duruyor şu kol kasına bak gibisinden şeyler duyamazsın kimseden ilk 3 ay ısınma ayıdır zaten.

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşın en çok birkaç santim ölçü almıştır koldan. Eğer amacın buysa git, ilk ay belki 2 cm falan kalınlaşır kolun. Bıraktıktan 1 ay sonra da eski haline döner. Bu arada da kendinden başka bu değişimi farkeden de olmaz, fark yaratacak bir güç artışı da olmaz.

Sayfayı Paylaş