Kas gelişimi için iki tane sorum var :D

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lionss tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle hepinize merhaba :D merak ettigim iki konu var birisi besleenme ötekiside antrenman şimdi ben hacim kazanmak için tüm vucut antrenman sisteminimi uygulamalıyım yoksa her gün ayrı bölgemi bide şu var

Şimdi ben günlük 2500 kalori alıcam ve bunun 1900 ünü bazal metobolizmam yakıcak geriye 600 kalori kalıyor bunun 400 ünüde günlük faliyetlerde yaksam geriye 200 kalori kalır buda 1 ayda neredeyse 1 kilo yapar bu aldıgım 1 kilo kas mı olur bi yerde okumuştum normal bi sporcu haftada 150 200 gram kas kütlesi kazana bilirmiş buda aylık 600 ile 800 gram arası bişey yapıyor şimdi ben ayda kaç gram kas alırım bu tahmini degil konuyu kaptamamanızı arz ederim :D bilimsel bi kaynak varmı merak ettim

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Adam 1 ayda arnold olmak istiyorum diye konu açsa mesaj atarsınız ben düzgün bi konu hakkında soru soruyorum cevap yok harbiden bi yardım etseniz

3. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    ben kendi üzerimden anlatayım 5 haftada kas kütlesi olarak 1 kg'a yakın kas almıştım ve %2 oranında yağ azaltmıştım.
    bende bazal met. 1800lerde ve günlük 2000 kalori alıyordum. Fakat ben gün içerisinde pek aktif değildim evde oturup ders çalışma ve dersaneye gdip orada ders çalışma aktivitesini saymazsak

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş