Kas gelişimi durdu lütfen yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FollowAlpha tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. FollowAlpha

FollowAlpha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar.
    Biliyorum bu konuya cevabınız forumdan araştır vs olacak fakat inanın araştırdım. Her konuyu okudum nerdeyse burdaki sorunumla alakalı fakat çözüm bulamadım. Profesyonel arkadaşlardan yardım istiyorum.
    Sorunum şu;
    7 aydır spor yapıyorum. Boyum 180 kilom 70. İlk iki ay 10 kilo verdim (hata ettim evet) yağ yakıcam diye. Şimdiyse 5 aydır kilo almaya çalışıyorum. Fakat en fazla 2 kilo alabildim. Günlük olarak spor yapıyorum fakat gelişme olmuyor. 7 ay öncede kol kaslarım aynı boyuttaydı hala aynı. Bir gelişme olmuyor, günlük yaklaşık 100-150 gr protein, sabahları yumurta peynir, tavuk göğsü, makarna vs tüketiyorum hep bolca. Fakat ne kilo alabiliyorum ne kaslarım gelişiyor.
    Ayrıca
    Dambılların ağırlığını arttırmadım yaklaşık 5 aydır aynı ağırlık kullanıyorum. Fakat yinede gelişme olması lazımdı.
    3 aydırda cardio yapmıyorum kilo veririm diye.
    Lütfen yardım edin artık bırakma derecesine geldim, moralim bozuldu artık iyice....

2. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum durum böyleyken belli ki bir yerde hata yapıyorsun nerde hata yaptığını kendin bulman lazım bunu da bu sporun en önemli kısımlarından olan bilgilenmekle yapabilirsin. Benim kendi tecrübe ve görüşüm yeterince iyi beslenmediğin yönünde aldığın verimli karbonhidrat miktarını artırabilirsen kilo alıp güçlenebilir belki de çalıştığın ağırlıkları artırabilirsin. Bilgilenmek ile ilgili özelden birkaç kanal tavsiye edicem. Kolay gelsin

3. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Her gün değil. Haftada 3 gün spor yapmayı dene. Günlük alman gereken kalori miktarını hesapla ona göre yeniden bir plan yap. Gece uyu.
    Kaliteli supplement kullan. Günde 3 litre su iç. Merak etme kas gelişimin durmadı...

Sayfayı Paylaş