Kas Gelişimi İçin En İyi Tekrar Aralıgı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve D.Wolf tarafından 20 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. !!BoKsöR!!77

!!BoKsöR!!77 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    FıRaT
    Yer:
    Yalova
    abiler benim biceps ön koldaki kaslarım yumuşak setleri az yapıp tekrarları hafif kiloyla fazla yapıyorum neden yumuşak olduğunu ve nasıl sertleştireceğimi sölerseniz sevinirim.saygılar

2. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bole bir konu ariyordum arkadaslar bnim de kollarimda hacim yapmam lazim vucudumun en gucsuz yeri diyebilirim biceps ve tricepsler.triceps ozellikle gelistiremedim bi bicepste 3 hareket yapiorum 4-3-3 set sayisi biz burda min 5 maximum 7 mi cikaricaz bunu tricepstede yapabilir miyiz hacim istiorum artik ben :)

3. gredi

gredi Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yazıyı okudum güzel fakat kafama takılan bir şey var. Örneğin evde şınav, mekik, barfiks gibi vücut ağırlığı ile çalışıyoruz. Kendimden örnek verecek olursam iki türlü şınav çekiyorum biri eller birbirine yakın 3*20 şuan, diğeri de ayaklar yüksekte eller omuz genişliğinden 10 cm açık 3*30. Öncesinde kilolu biriydim şuan ise biçimlendim vs ama göğsüm falan yeterince dolgun değil. Geçmişte kilolu olmamdan dolayı yağ oranım mı hala yüksek yoksa çalışma şeklimi mi değiştirmeliyim? Sizin bahsettiğiniz şekilde tekrar sayımı nasıl düzenlemeliyim şınavda ? Boyum 174 kilom 62. 10 aydır düzenli spor yapıyorum ve şuan antreman günlerinde antreman sonrası protein tozu almayı düşünüyorum kas kütlemi arttırmak için.

Sayfayı Paylaş