Kas Ezilmesi (Cevaplarınızı Bekliyorum)!

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve bodytaha tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba! Ben badiye 3 ay önce başladım ama 2 aydır bu sorunu çekiyorum. Başladıktan bir süre sonra ağırlığı bir anda arttırınca kasta ezilme olmuş. Doktora gittim. Kas gevşetici fln verdi. 1 hafta ara verdim ama tekrar başlayınca kol çalışırken aynı sorunu yaşadım. Sadece kol çalışırken oluyordu bu ağrı. Ön kolda. Şimdi ağrıya kulak asmadan devam ediyorum ama çok düşük ağırlıklarla. Yaza kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. Yazın tatile çıkarken bi doktaraa görünüp 2 ay devam etmeyeceğim. Sizce doğru mu düşünmüşüm?? Bu durum gerçekten kafamı çok meşgul ediyor. Cevaplarınızı bekliyorum...

2. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Fikirlerini söyleyecek birileri yok mu? Ne yapmalıyım? Lütfen yardımcı olun bana!!!

3. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Düşük ağırlık girmene rağmen budurum devam ediyorsa ciddi birşey olabilir, biran önce doktora gidip tedavini olmalısın.Daha sonra idman yapmaya tekrar başlarsın,bu şekilde devam etmen zararına olabilir...

4. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce doktora gittim. 1 hafta yapma sonra 3 haftaya tamamla demişti. 1 hafta sonra çok düşük ağırlıklarla çalışabilirsin demişti. Ben de çalıştım ama tekrarladı. Bi daha da doktora gitmedim. Şimdi gitsem yine aynı şeyleri söyliycek. Ne yapacağıma bi türlü karar veremedim. Şu sırada da hala devam ediyorum bu arada.

5. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    öncelikle geçmiş olsun.ağrın geçene kadar spora devam etme.ilerleyebilir kanımca.önce sağlık..

bodytaha bunu beğendi.
  6. bodytaha

bodytaha Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplar için teşekkürler... Ara vermeye karar verdim ve 2 haftadır gitmiyorum. Martta inşallah tekrar başlayacağım :D

Sayfayı Paylaş