kas ağrısında protein içmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ecabuk tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ecabuk

ecabuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 3-4 aydır kendi çapımda BB yapmaya çalışıyorum. Ama spor salonundaki üyeliğim bitti 1 ay önce ve ben 2 gün önce eve aletler alıp evde çalışmaya başladım. Tabii okadar aradan sonra birden yüklenince şimdi bilip bilmediğim tüm kaslarım ağrıyor :) GNC nin Whey proteininden var. Spor yapamıyorum ağrılar yüzünden ama sabah akşam içiyorum yinede daha çabuk geçer belki ağrılar diye. Sizce boşa bir hareket mi yoksa yardımcı olur mu? Birde Mg içince daha çabuk geçiyormuş galiba kas ağrıları bunun hakkında da fikrinizi sormak istedim.

İyi Çalışmalar Herkese

2. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Sanırım bilinçsizce bir antreman yapmışınız. Önce buradaki arkadaşların deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Magnezyum konusuna gelince ağrıları geçirdiğini biliyorum. Bende ağır koşu idmanlarımdan sonra çok ağrı oluyordu bir aralar, gece yatmadan magnezyum diasporal içiyordum ertesi güne ağrılarım azalıyordu.

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Protein tazonun kas ağrısına bir hafifletici etkisi yoktur.sadece ek besin olarak günlük almanız gereken protein oranını yakalamanızı yardım eder ve kolay emilimi sayesinde sabahları ve idman sonları kasların ihtiyacına çabuk cevap verir.

Magnezyum sorunuzun cevabı da burada;

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sut-ve-magnezyum-t8572.html

4. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    dostum protein ağrı tedavisi için kullanılması hic makul bisey değil kaldı ki antremansız eylemsiz geçirdiğin vakitlerde protein tüketirsen vücut bunları kullanmazsa ki ihtiyac duymayacak spor yapmadığın icin yine vücudun tarafından fazla görülüp atılacaktır
    gereksiz bi hareket evet ..ağrılarına buz uygula voltaren filan sür kollarda filansa bandaj sar dinlen antremanlarına gec o zaman kullan whey
    kolay gelsin gecmis olsun

Sayfayı Paylaş