Kas ağrısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CASSER tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir bu sporla uğraşıyorum ama son 1 aydır yaşamadığım şekilde kas ağrıları yaşıyorum yani çalıştıktan sonraki gün değilde ondan sonraki günler aşırı şekilde acıyla karşılaşıyorum ve buda bazen salona gidip çalışamamı engelliyor nedeni nedir hiç karşılaşan oldumu?Şu şekilde oluyor pazartesi göğüs antremanını tamamladıktan sonra salı günü ağrıyı bekliyorum ama sanki çalışmamış gibiyim ama çarşamba sabah kalkınca ağrı var ve kollarımı kaldıramıyorum nasıl gidipte omuz çalışiyim?Sizce progamımı değiştireyim çünkü beslenemem ve uyku düzenim geçen 8 ayla aynı.

2. NoPainNoGain!

NoPainNoGain! Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    istanbul
    Antremanın 1. gününde kendini çok fazlamı yoruyorsun? Bu yüzden olabilir. Yaparken anlamazsın fazla yüklendiğin zaman bir sonraki antreman günü her zaman kaldırdığın ağırlığı kaldıramazsın çok güçsüz hissedersin. 2. olarakta havalardan dolayı bende kendimi çok gücsüz ve yorgun hissediyorum bi bitkinlik var üzerimde. Uykuna çok dikkat et beslemenede düzelir diye düşünüyorum. Bunların hepsi kişisel yorumlarım bilimsel bir gerçekliği yoktur saygılarımla.

Siyanür bunu beğendi.
  3. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Güçsüz hissetmiyorum acıdan dolayı kollarımı kaldıramıyorum acı 48 saat sonra başlıyor problem orda.

Sayfayı Paylaş