kas ağrısı ve halsizlik

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve alijoe tarafından 8 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alijoe

alijoe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vg'ye 1 hafta önce başladım ve evde dumbell setiyle çalışıyorum, flexor'un önerdiği programı uyguluyorum. son antrenmanımdan sonra inanılmaz kas ağrıları başladı. vücudum ham olduğu için normal karşıladım. şu an 3. gündeyim ve ağrılar zirveyi görmüş durumda. bununla birlikte aşırı halsizlik var kendimi hasta hissediyorum oysa ki soğuk falan da yemedim. bu kas ağrıları ve halsizlik bağıntılı mı acaba? ne önerirsiniz?:(

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kas ağrısı normal 1 hafta kadarda ağrıya bilir bu iyi birşey halsizlik varsa beslenmeni gözden geçir iyi beslenmezsen vücut halsizleşir bu sporun %50 si beslenmedir

3. alijoe

alijoe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında beslenmem de iyi. kendime diyet programı yaptım. daha önce yemediğim kadar yiyorum ayrıca supllement de kullanıyorum. karbonhidrat ve protein'i hatsafhada alıyorum zaten. bunun haricinde bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi?

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Dinlenme olabılır :) fazla çalışıyor oalbılırsınız veya az dınlenıyorsunuzdur.

5. ercan gürgöze

ercan gürgöze Üye

Beğenileri:
    1.332
    Ödül Puanları:
    123
    ilk 3 anternman "travmatik etki nedeniyle " normaldir...ama, aradan 15 gün gibi bir süre geçmesine rağmen hala ağrılar devam ediyorsa ve halsizlik varsa:

**antrenman yoğunluğu ?! kilo, set, tekrar sayıları ?!...

**antrenmandan önce ,en son ne zaman yemek yendiği ?!...ara 4 -5 saatten fazla ise halsizlik oluşabilir?!...

**tüm bunların olumlu olmasına rağmen , eğer halsizlik beslenmenin artmasından sonra hala devam ediyorsa : "şeker ve tansiyon durumuna "baktırmanız önemli...))

6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    kesinlikle katılmakla birlikte %yi 65 olarak değiştiriyorum..

Vücudun ham ve yaptığın antremandan bu yana kasların büyük bir şaşkınlık içine girdi ve buna tabiki büyüyerek cevap verecekler sana tavsiyem iyi beslen ve en az 8 saat uyu bir günde.. Birde bol su içmen gerektiğini hatırlatmama gerek varmı bilmiyorum..

7. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    kas ağrısı ilk baslarda baya bir olur ama vucut alsıtıkca azalmaya baslar ama yok ben kas ağrısı istemiyorum diosan aminoasit al ant öncesi 5 sonrası 7 tane al pamuk gibi olursun ağrıdan eser kalmaz;)

Sayfayı Paylaş