kas ağrısı var devam ediyimmi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve reador tarafından 31 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. reador

reador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar pazar gunu yaptigim antrenman sonra kas ağrısı olustu sonra pazartesi de antrenman yaptim salı günü dinlendim agrilar gecti çok az var oda bastirinca size sorum şu kas agrisi varken dinlenilmeli mi yoksa sikinti olmazmi benim programim şöyle yeni basladigim icin 1 gun antrenman 1 gun dinleme cevaplerinizo bekliyorum Teşekkürler

2. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Isinmayi unutma 2 kiloluk dumbellarla saymadan calis ve 5 dk hafif yuru veya bisiklet sur 1 gun calis agrimassa oteki gunde calis derim ama beslenebiliyorsan haftada 4-5 e cikar ama 3 den az yapma.

3. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Yeni başladıysan kas ağrıları normal hamlamadan dolayı eğerki kas ağrısı ise riskli birşey yok gelişiyorsun demektir devam edebilirsin.
    Eğer sakatlık filansa hic kendini yormadan hastaneye gidip bi kontrol ettir 2 haftada geçecek olan sakatlıgın üstüne iyice gidip 1 yılı heba etme.

4. tnakresss

tnakresss Üye

Beğenileri:
    747
    Ödül Puanları:
    103
    ağır antremanlardan sonra kas ağrısı normaldir. ağrı hafiflemişse hafif antreman yapmanda sorun yok diye biliyorum. tam tersine oluşan asit birikiminden kurtulmanı sağlıyordu diye hatırlıyorum. tabii ustalar daha iyi bilirler.

Sayfayı Paylaş