kas şişmesi ve ağrısı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve hotendok tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hotendok

hotendok Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    merhabalar uzun bir aradan sonra normal biceps ve onkol antremani yaptim sol kolla daha tekrar sayisini tamamlayamadan biraktim gucum bittigi icin agrimasini bekliyordum diger gunler hafif agri vardi arabayla uzun yolculuga ciktik arabada uyumusum uyandigimda cok feci sekilde bicepsim kanatlarim karin kaslarim agriyordu fakat sol bicepsim cok agriyor ve şişmis daha kalin ama saglagim uyurken ters bicimde uyudugumdan incinmismi yoksa kan mi toplanmi ciddimi

2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    üstüne yatmaktan olmazki bu eğer kan toplamadıysa tabi
    kas içine atılması gereken bir iğneyi steoid değil ilaç olarak bir iğneyi deri altına eczanede yanlış vurdurduysanız ödem toplar

3. hotendok

hotendok Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    yok hicbirsey yapmadim antremanda fazla zorladim arabada rahatsiz kucuk yatinca fena oldu 2 gun agrisi gecmedi saglak oldugum haldede sol bicepsim daha kalin ve sert

berkay7743 bunu beğendi.
  4. Fitness Takımı

Fitness Takımı Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Fitness
    Yer:
    İstanbul
    Spora yeni başladığınız zamalarda vücudunuz hantal olacağı için çok fazla ağrı olacaktır. Ancak ilerleyen zamanlarda bu ağrıların şiddeti azalacaktır. Ancak şunu da unutmayın; acı yoksa kazanç yok. O ağrı düzgün bir beslenme ve dinlenme ile kasa dönüşecektir. Tabi ağrı gerçekten dayanılmayacak derecedeyse spor yaparken yanlış bir şey de yapmış olabilirsiniz o kadarını bilemeyeceğim. Ama normal kas ağrısı antrenmandan 12-24 saat sonra gerçekleşir. Antrenman sırasında ağrıdı ise sebebi başka bir şey olabilir.

Sayfayı Paylaş