Kas Şaşırması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KLeKS tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. KLeKS

KLeKS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar okuduğum bir kaç yerde kasımızı şaşırtarak yani bi barbell bi dumbbell yaparak daha iyi ve hızlı gelişmesini sağlayabiliyormuşuz fakat ben süreyi bilmiyorum bilen arkadaşlardan yardım istiyorum.

Yani 1 hafta boyunca barbell sonraki 1 hafta dumbbell yani hafta hafta mı değiştirmek gerekir yoksa ay ay mı yardımlarınızı bekliyorum.

Birde bu hafta gain fast 3001 e başladım kahvaltıdan sonra 1 ölçek ant.dan yarım saat önce 2 ölçek yapsam yeterli olurmu?

2. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman programını 4 ila 6 haftada bir değiştirmen gerekir,set ve tekrar sayılarında bazı hareketlerde oynama yapabilirsin.
    gain fast hakkında pek bi bilgim yok

rey619 ve KLeKS bunu beğendi.
  3. KLeKS

KLeKS Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    5 haftadır barbell ile yapıyorum o zaman bu haftadan itibaren dumbbell a geçerim.

rey619 bunu beğendi.
  4. rey619

rey619 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    canakkale
    1levelde bıceps ılk baslarda kolaylıkla gelısır sonra gelısım durur.bu durumda devreye sıkıyonetım gırer 15 level olunca diger levellere gecmek ıcın bıcepsı soka (..kıceksınız o kası) baska turlu gelısmıyorsa bır gunde tam 3 saat ayırın o lanet kasa sonra basın agırlıkları tam yapın o gun 3 kahve ıcın 2 saat onceden yemek bol yıyın sonra ısını bıtırın su bıcepsın (arnold alıntı kıtabından degıstırılerek yansıtılmıstır)

5. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    kasları şaşırmaya çalışırken dikkat etmek gerekir
    kasları şaşırtayım derken birçok kişi kendini şaşırtıyor. garip garip prgoram izliyor. onun dışında dumbel rowing ile omuz çalıştığını ssanıyor.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/vg-de-pro-ram-nas-t11587.html linke bir göz at
    ne kadardır bu işi yapıyorsun kaç kilosun boykaç kg kaç
    ve bir önceki programda örneğin pazu çalışırken yaptığın hareket pazuyu nasıl etkiliyordu ne hgale getiriyordu yeni hareketin ne yapacak bunları bilmen gerek. hareketlerin tam olarak ne işe yaradığını bilmen gerek

6ay yada 12 lıksan yeni sayılırsın bu kısmada göz atmanı öneririm
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-b-l-f53.html

ve çalışma sistemleri programları ile ilgili
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-geli-tirme-egzersiz-f28.html

Son düzenleme: 30 Mart 2010
  6. alkinnn

alkinnn Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    benim bildiğim kadarıylar bi set dumbell bi set burbell peş peşe yapılıyor arada ki süre de dinlenme süren kdr (max 1 dkk)

Sayfayı Paylaş