Kas üstündeki yağların eritimi yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve haktan tarafından 6 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. haktan

haktan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hocalarıma teşekkür ediyorum bizi bilgilendirdikleri için.
    Benim istedigim yardım, 3 Aydır body yapıyorum aksatmadan partner yardımı ile programımın Flexor hocamın 3 aylık programıdır.Kas kütlem oldukca gelişti. ilk bench presimde 20 kg girerken şimdi 40 basıyorum.
    Boy 1,79 kilom 82 başladıgımda kilom 76 idi.
    Kas kütlem gelişince üzerindeki yağlarla beraber cok irileştim istediğim yardım sayın hocalarım kas kütlem daha fazla gelişmeden üstündeki yağı nasıl yakarım.

2. haktan

haktan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi Allahın kulu yardı etmicekmi ya

3. QuantuM

QuantuM Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    beslenmene dikkat edip, kardiyoya ağırlık verirsen istediğin sonuca ulaşabileceğini düşünüyorum...

4. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    gelişmek için 3 ay çok erken...tercih senin ama şöyle 1 sene devam et hacim almaya....bana yeter görüntüm diyorsan da ağırlıkları düşür ve yüksek tekrarlı setler yap...örneğin az ağırlık 3 veya 4 set 15 tekrar gibi..ayrıca hareketleri biraz daha hızlı yap...0 şeker,0 yağ ve çok az da karbonhidrat alarak yap bu işi....

5. acemi_42

acemi_42 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    cok tekrar hafif kilo kaldırmak kas ve yağ kayıbı yapar o yüzden sen en iyisi cardiyo yap ama saatte 10km hız ile yarım saat deil depar yöntemi (HIIT) yapcaksın yani şöyle 1dakika 6km hızla hoş 1 dk sonra saatte 12km hıza çık 1dk sonra tekrar 6ya in sonra tekrar 12ye cık bu şekilde 10 tekrar yaptııgn zaman minumum kas kayıbı maximum yağ kayıbıolacaktır ve sana yetecektir kolay gelsin..

Sayfayı Paylaş