kasın büyüklüğü olur mu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    çok kafama takıldı şimdi okullarda klasıktır. Kendini bir halt sanan tipler kaslarını sıkar güç gösterisi yapar benim de v.g de bu hafta 4. haftam ben kaslarım sert değildir ama hacimlidir, sorumu sorayım şimdi arkadaşım dedi spora mı gidiyorsun salak gibi evet dedim niye dediysem.dedi sık bakayım ya git falan dedim neyse sıktım çok sert değil orta güçte bir kas gibi görünüyor bu sıktı elimle bastırdığımda inmiyordu bile, neyse gel şınav çekelim dedim bu benden 3-5 cm uzun kilo farkı pek yok neyse ben 20 tane çekebildim ama o 8 de tıkandı acaba şöyle bir olay mı var kas küçük olunca doğal olarak sıkışıyor mu bu da sert bir yapı mı veriyor yoksa başka birşey mi?

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    yağ oranın düşük olursa sıkı bi vucudun olur.

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yağ yok vucudumda yani bu olabilecek birşey mi kişilerin kaslarının büyüklüğü değişebilir mi acaba?

4. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    şınav çekmek kasların gücü ya da hacmi ile ilgili değildir, yani çok şınav çeken daha iyi görüncek diye bişey yok ; bak komandolara inanılmaz ağır eğitimlerden geçmelerine rağmen çok ta estetik kolları olduğu söylenemez. Eğer kolunu sıktığında herkesin bakakalmasını istiyorsan az tekrar çok ağırlık tan başka yolun yok. ( bi de düşük yağ oranı olayı var tabii :) )

5. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    hangi komandolar ? bizim türk işi bulgur konserve ile beslenen komandolardan bahsediyorsan doğru tespit. Ama dayanıklıdırlar cidden. Orası ayrı.

Ama rus ve amerikan komandolarından bahsediyorsan oda başka. Bu adamlarda sırtlarında 40 kilo ile 50 km yürüyebiliyolar gunde hepside ayı gibi.

6. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    tabiki herkesin kas büyüklüğü değişir.
    sen v.g ye zaten kaslarını büyütmek için gidiyorsun.kaslar büyüdükçe hacimleniyorsun.

kol ölçüsü neden alınıyor ? ya da göğüs ?
    kas nekadar büyümüş onu ölçüyorsun .

sen çalışmaya devam ettiğin sürece senin de kasların büyüyecek aynı zamanda sertleşecek.

"FURKAN" bunu beğendi.
  7. Fantastix

Fantastix Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Rahmetli Sakıp Sabancı ne demiş.

Çalışmak,Çalışmak,Çalışmak.

Sen herzaman onlardan bir adım öndesindir.

8. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

tamam çok ileri bi ülke değiliz ama komandolarımıza iyi bakıyoruz merak etme. "Ayı gibi" olmak iyi savaşmak anlamına gelmez ama dayanıklı olmak iyi savaşmak anlamına gelir. Sınır ötesi harekatta 45 kg yükle komandolarımızın -20 derecede günlerce yürüdüğünü bilmen lazım. Amerikan askerlerini görüyoruz ırakta yarısı dost ateşinden ölüyor bu mu iyi savaşmak.

Sayfayı Paylaş