Kasımda şiddetli ağrı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve FakeAccount tarafından 8 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler 2 gün önce spor salonuna yazıldım,
    hoca şundan şu kadar yapcaksın diye gösterdi zorda olsa çoğunu yaptım bi kaçında eksik fln yaptım... heryerim ağrıyordu, normal olarak düşündüm...
    ertesi gün geldiğimde çok az hareket verdi ama bi kaçında çok zorlandım, geneeksik yaptım fln...

dün sağ kolumu açmaya çalıştığımda kolum inanılmaz ağrıyordu, bende kas yapılanması oluyordur diye kolumu açık tutmaya çalışıyordum fln.(tabi acı çekiyordum) bu sabah gene kolumu açıyım dedim biraz tansiyonum düştü su içiyim dedim su içtim balkonda otururken birden bayılmışım... şekerdendir diye şeker yedim. sonra hastaneye gittim tansiyonum 7-9 du(biraz düzelmiş hali)
    ve kolumu neredeyse açamıyorum(dirsek kısmını düz yapamıyorum çok acıyor.)

durumum nedir ne yapmamı tavsiye edersiniz.

Teşekkürler...

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    hastanede neden gostermedin?

3. FakeAccount

FakeAccount Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    misafirlik için ankaradaydım, sigorta karnem fln yoktu acelemiz vardı vs... (nikah)

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kas ağrıları antremandan hemen sonra yada antreman sırasında olmaz..acısını ertesi sabah çekersin..sendeki büyümenin habercisi olan türden bir kas ağrısı değil eklem ağrısı sanırım..doktora görünmelisin..kısa vadeli olarak kas gevşeticileri deneyebilirsin..geçmiş olsun..

Sayfayı Paylaş