Kasıklarım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ahmet199 tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    2gündür kasıgımın sağ tarafına sanki icerden dısarıya dogru bıcak sokarlar gibi oluyor özellikler kosarken kosamıyorum boyle oldugu icin napmam lazım arkadaslar bilgisi olan paylasabilirmi?:mad:

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Adalelerinde sertleşme var mı ? Ve ne kadar süreyle koşuyorsun. Kasın kasılmış olabilir ve her zorlaman da sana daha da acı verebilir. Misal bende uzun süre koşu yapmayıp bir den fazla yüklenince aynı şey oluyor. Bir kaç gün koşmayı bıraktığımda kendiliğinden geçiyor. Adeleyi zorlamışındır büyük ihtimal

ahmet199 bunu beğendi.
  3. ahmet199

ahmet199 Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    evet antreman yapıyorum baya kosuyorum herhalde adelelerden kaynaklanıyor bunun gecmesi icin napabilirim?

4. fernandes

fernandes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benimda kasıklarımda agrı var antrerman yapmadıgım gün geçiyor ama agırlıgı basarken kendimi sıktıgım zaman bi çekme hissediyorum ve agrıyor

5. badboy9119

badboy9119 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Kasığın sağ tarafında ağrı varsa durum apandist göstergesi olabilir. Dik dur ve ayaklarının ucuna kalkarak topuğunu yere vur. Eğer sağ kasığında ağrı oluyorsa doktora gitmelisin. Apandist belirtisidir bu.

6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    Kasık bölgesi etrafında penis hariç pembeleşme var. Yüzeyi deriden daha kaykan. Bu kasık mantarımıdır ?

Sayfayı Paylaş