Kasık fıtığı ve antrenman ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozzy tarafından 10 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. ozzy

ozzy Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Kocaeli/İzmit
    Merhaba arkadaşlar, bu sporu bir kaç yıl uzun aralar vererek yaptım, son 2 yıldır yapamıyorum çünkü kasık fıtığım var ve iyice zorlamaya başladı. Tekrar başlamak istiyorum, şimdi bu noktada büyük ağırlıkların altına girmem imkansız gibi görünüyor, sorum şu: hafif ağırlık ve çok tekrarla da iyi bir vücuda sahip olmak mümkün mü, böye bir antrenmanı uygun bir beslenmeyle tavsiye eder misiniz? Konuyla ilgili uzmanların görüşlerine gerçekten ihtiyacım var.
    Şimdiden teşekkürler.

2. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    hafif bir ağırlıkla çok tekrar yaparak ve ona uygun bir beslenme ile netice alırsın...ama iri va kalıplı olmazsın...tabiki kalıbınıda bilmiyoruz....
    açıkcası çalıştığım salona senin gibi üye olmak isteyen insanlara ilk söylediğim şey ; DOKTORUNUZA GÖRNÜNMEDEN GELMEYİN
    arnold schwarzenegger bile sana çalış yada çalışma diyemez...biz çalıştırıcıyız_doktor değiliz...
    haifif kg çok tekrar ve beslenme sana uygulanır ama genede çok riskli...başına büyük dertler açabilir....
    DOKTORUNA GÖRÜNMEDEN SPORA BAŞLAMA LÜTFEN...

Sayfayı Paylaş