Karsinizdakileri nasil etkilersiniz!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve thechosenone tarafından 29 Mart 2011 başlatılmıştır.

Bir bayani nasil etkilersiniz?

1. Guzel giyinerek

24,5%
  2. Guzel vucuda sahip olarak

31,9%
  3. Guzel bir arabaya binerek

7,4%
  4. Centilmen olarak

26,1%
  5. Hepsi birden

45,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Altinizda iyi bir arabaniz varsa hic bir kiz size hayir diyemez cunku araba sambolikdir karakteri gucu cilginligi ve en önemlisi parayi temsil eder.E tabi bunun yaninda iyi bir fiziginiz birazda karizmaniz olacak tabi :)

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  2. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Zekam ile etkilerim gerçi para olmadımı hiçbir şekilde etkileyemessin buda bir gerçek ::D

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    parasız tip varsa etkilersin ama uzun süreli bi etki oluşturamazsın[​IMG] paralı insanın yürüyüşü bakışı konuşması bile başka oluyor[​IMG] çünkü para demek güven demek kendine güvenen insanda ister istemez karşındakini etkileyebilir[​IMG] internette bazen okuyorum param yok tipim yok sıradanım elit bölgelerde gezen çok güzel kızlar bana ayılıp bayılıyor diye yazıyorlar birde nasıl olursa 5 lirasız bar bar dolaştığını yazanlar bile var [​IMG] belki herkes yutarda acaba ben yutarmıyım bu palavraları

4. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Dar bi body ve sonuna kadar dolu bir cüzdan. gerisi zaten gelir :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. thechosenone

thechosenone Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben size kendi fikrimi soyleyim. Ben bugune kadar herkese guler yuzluydum.Bu pek ise yaramiyor. Tavsiye etmiyorum. Herkese mesafeli davranacaksiniz. Suan amerikadayim. Burda da Turkiyede de kizlara iyi davranmayacaksiniz. Gidin vurun demiyorum, kesinlikle. Ama ondan ustunmus gibi davranin. Biraz paraniz olcak veya varmis gibi davrancaksiniz, bunu kizlar anliyinca zaten sizin kopeginiz olacak. Bu ikisini yapin. Zaten kizlar size gelir. Ustune olucu darbeyi yapmak istiyorsaniz, yuzunuze guzel bi gulumseme kizlar hastaniz olacak. Cok ise yariyor.

Son düzenleme: 29 Kasım 2012
    Özgürcebakış bunu beğendi.
  6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Peki para varmıs taklidinden sonra ayarlanan kıza para nasıl gösterilecek.
    Bence ilk etapta ise yarayacak olsa dahi sonradan tekme yedirtecek bir taktik.:)

Akay ve sthammer bunu beğendi.
  7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Biraz off topic olacak ama işin tam olarak ne jarhead havaalanında? Host olayı hakkında bilgi almak istiyordum da bende havaalanında çalışıyorsan bilgi verebilirsin diye düşündüm.

8. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben şunu anladım paran yoksa kimse sana bakmaz...

Ayrıca lise üniversite yıllarında fırlama bebeler ile takılan kızlar evlenmeye gelince kariyer sahibi kişilere niye gelirler Çünkü Para onları çeker kimse kusura bakmasın da normal birisine denk gelmedim hiç altında araba yoksa 10 puan geridesin vs vs

her zaman karşınızdaki kişi ile aranızdaki mesafeyi koruyun yoksa çok sıkıntı çekersiniz.

9. Psychosocial

Psychosocial Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Rus votkası ve sarhoş tavrı. Kısa süre de olsa etkili :D

10. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    tecrubeme gore,duzgun gulumseme ve icten bakislar ilk etkilesim icin onemli. Tabi ki hijyenik olmak gerekiyor.Insanin saclarinda yag, kulaklarinda kir, burnunda killar eksik degilse, dis bakimi yok ise, agiz kokusu mevcut ise, isterseniz Ricky martin olun.

Lorethlorien, BloodLy, 2157 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. batınberkcan

batınberkcan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen yolda giderken birkaç arkadaş bu soruyu bana yöneltdi anket yapıyolarmış 3 saniye içinde birini etkilemeniz gerek ne yaparsınız diye bende gülümserim dedim bi anda oooo filan gibi sesler geldi etkilemek için gülmek önemli bence bide gamzeleriniz varsa kesin etkilersiniz

BloodLy bunu beğendi.
  12. k.b.

k.b. Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    siz etkileyemezsiniz, karşınızdaki kişi etkilenir.

13. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Ben deneyimlerimi paylaşayım.Kızlara rahat davranıcan aga,sanki ondan hiç etkilenmemişsin sanki ortamda o yokmuş gibi yapıcaksın ama arada bakış atıp nabzını da ölçeceksin.İki ileri bir geri ,atalarımızın taktiği yani ;) Eğer komiksen nokta atışı esprilerini yapıcaksın ,kız buradan zeki olduğunu ve mizahi yeteneğini anlayacak.Biraz zevkli giyinip özgüveni de verdin mi yüz ifadene sana hayır diyecek kız yok.Ha bir de şöyle başka türlü kızlar var mesela para seven kızlar.Onlara ne yapacağını çok iyi biliyorsun.Cüzdan erkeğin dekoltesidir,ne kadar açarsan o kadar senin için iyi ;)

Özgürcebakış bunu beğendi.
  14. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Bir kıza ne kadar soğuk davranırsan umursamassan etkilenir kendisi gelir bu benim tecrübem :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:46 ----------

Yaş ilerledikçe fırlamalık ta azalıyor yavaşlıyor sun daha olgun bir ilişki istiyorsun bence :) zamanında kız arkadaşımla buluşmaya gidince otobüste kız ayarlayan bi insandık :D

15. Say nur

Say nur Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Masöz
    Yer:
    İstanbul
    Hiçbir zaman tek bir taktikle tüm bayanları etkileyemezsiniz.
    Ağırbaşlı gözükeyim dersin, eğlenceli tiplerden hoşlanan kızlar uzaklaşır.
    Entellektüel gözükeyim dersin, bazıları seni yapmacık bulup uzaklaşır.
    Söz dinleyen bi tip olayım dersin, hanımevladı derler.
    Höt möt dersin, odun öküz ayı derler :D

Kısaca olduğunuz gibi olun ki, sizin gerçek kişiliğinizden hoşlanan insanlar etrafınızda olsun. Bu şekilde kurduğunuz ilişkiler de sağlam olur, rol yapmak zorunda kalmazsınız ya da iki gün sonra terkedilip arabesk rap'e sarmazsınız :) Ama illa birini etkileyeceğim diyorsanız, burada yazılanların hepsini unutup o bayan hakkında BİLGİ TOPLAYIN. İlgi alanları ve hoşlandığı tipleri öğrenip ona göre davranın. Ve mümkünse bunları ona sormadan öğrenin, gözlemleyerek ve ya ağzı sıkı birine sorarak. Yoksa kendinizi ona beğendirmek için değiştiğinizi görürse sizi ciddiye almaz, hatta yüksek ihtimal küçük görür.

16. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Bence fazla yapmacık şıklar ama genede genelde yaptığım şeyler olduğu için oyladım.Eğer bir bayandan etkilendiysem onu etkileyebilmek için kendim olmayı seçerim ve ona yakın olmayı tabi.Şıklardan gidelim :D
    -Güzel giyinerek , zaten kendine bakan biri bunu yapar bunu herkes yapıyor bence yani ben yapıyorum :D bunu geçelim.
    -Güzel bir vücuda sahip olmak , bunu herkes ister ama herkes yapamaz fitness model tarzı , bb tarzı , fashion modell tarzı vs bir vücut ama isteğe bağlı olsada ben kadınlara hitap etsin diye vücut yapmayı değil güçlenmek için vücut yapmayı tercih etsemde elde ettiğim vücut dışardanda olumlu tepkiler aldığı için bu şıkka uyuyor.
    -Güzel bir arabaya binmek , bu şıkkı fazla mantıksız görüyorum varsayalım ki benim BMW modem bi arabam var diye bir kız benimle birlikte olmak isteyecekse ben kendimden utanırım , hatta böyle birşey olmasına izin vermemek için yani arabamdan kaynaklı birşey olmaması için herşeyi yaparım.
    -Centilmen olmak , bu kişinin karakterinin uygunluğuyla ilgili birşey.Elimden geldiğince centilmen olmaya çalışırım genelde çünkü bayanlar narin insanlardır ve bence narin insanlar dünyadaki herşeyi hakediyorlar..

Dediğim gibi kendiniz olun bir kızı elde etmek için yapmacık , yalancık olmak kendinizi kandırmak , onu kandırmak ve kötü bir duruma gelmeyi gösterir..

17. Özgürcebakış

Özgürcebakış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim çok taktiğim var.
    Birisi örneğin, önceden kızın burcunu öğrenmek.Diyelim ki kız başak burcu

Kızla konuşurken, ya yoksa sen başak mısın diyorum. Ama nereden bildin diyor..
    Ben de başlıyorum o burcun özelliklerini saymaya.Sen konuştukça bunları yaptın falan filan...
    Ayrıca konuşmalarında sadece burcunu değil, evleneceğin erkeğin ipuçlarını da veriyorsun vs...
    O da merak edip soruyor ama sohbeti kısa tutuyorum.
    Yapılacak işlerim var diyorum.(Böylece kızla sohbeti kısa tutup, hayatımda ondan başka önemli işlerim olduğunu da ima etmiş oluyorum ki, Kız onun için yanıp tutuştuğumu sanmasın)
    Ayrıca, kız da merak duygusu uyandırıp ikinci buluşma için randevu koparmak için:)

Kullandığım yaklaşık 14-15 taktik var. Birisi de bu...Bu en kolayı tabi.Kız zor bir kız ise, o zaman daha etkililerini kullanıyorum.

18. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    etkileyemem tersine iğrendiririm şıkkı neden yok ?

Sayfayı Paylaş