Karinda yaglanma

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve lazylounge tarafından 21 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    Herkese selam,

2 yildir Ukrayna'da calisiyorum. Bileniniz vardir belki; santiye ortami, sabah aksam santiyede olmak zorundayim birde evde biraderle kaldigimizdan tam bekar evi. Sadece santiye de ne cikarsa onu yiyoruz, evde zaten yemek yapan olmadigi icin santiye yemegine talim ediyorum. Zaten santiyeden salona gidecegim zamanlar 7 de cikiyorum, direk salona, 1 bucuk saat civari calisip eve gidiyorum. Iste banyosuydu falan ancak saat 10 da koltuga oturmus oluyorum. O saatten sonra yemek yemenin iyi olmadigini bildigimden ve zaten yemek yapacak halde kalmadigindan biraz evde takilip uyuyorum. Turkiye'de iken spor ve beslenmeye dikkat ediyordum. Fakat buraya geldikten sonra epey bi sure spora ara vermek zorunda kaldim. Sonunda karin bolgesinde cok fazla olmasa da bir yaglanma olustu. dedigim gibi cok fazla degil ama yillarca yagsiz bir vucuda sahip olup insanin vucudunda yag toplandigini gormesi rahatsiz edici oluyor. Neyse sonuc olarak son 3-4 aydir yeniden body'e basladim duzenli olarak(haftada 3), l-carnitine almaya basladim, fast-food, cola, fanta gibi seyleri kokten kestim, santiyede yedigim ogunleri azalttim ha birde her sabah corn-flakes yiyorum yagsiz sut ile. Vucut yavas yavas forma giriyor ama belde ve karinda ki yaglar erimiyor gibi. Aslinda ilk zamana gore biraz fark etti fakat yinede beni rahatsiz ediyor.

Bunlari eritmek icin daha ne yapmam lazim. Bilgilendirirebilirseniz sevinirim.

Birde sunlari bilgi olsun diye yazayim. Beslenme fazla duzenli olmadigindan spor ile birlikte amino acid ve kre-alkalyn takviyesi yapiyorum. 8 yildir da hergun cinko ve balik yagi hapi aliyorum.

Boy 1.80, kilo 78 kg. Vucudu biraz daha forma soktuktan sonra foto gonderip tavsiyelerinizi de alacagim.

simdiden tesekkurler.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Bu konuda yağ yakımı cardio diet ve daha eritmeye yönelik bir çok konu tartışıldı ve bilgiler verildi bu soruyu belki 10 üyemizde biri sormuştur

lütfen arama yapalım

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş