karin toparlama

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve houduni tarafından 13 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. houduni

houduni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, bugun uye oldum. 33 yasindayim. 5 oncesine kadar, kiyafetlerin uzerinden bile gozukebilecek karin kaslarim vardi ve cok iyi spor yapiyordum. 4 yil once dogum yaptim. hamileligimde 19 kg aldim ve karnimda minik minik bir suru catlak olustu. evet su an hala kilo fazlam var ama, o bolgedeki deri acilip genisledigi icin ben cok spor ve diyet yapip istedigim kiloya insem de orada bir fazlalik kalacak mi? tabii ki karin ameliyati falan dusunmuyorum :) tesekkurler.

2. ekduncan

ekduncan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    öncelikle aramıza hoşgeldiniz;)
    çatlaklar şahsen benim kollarımda da mevcut.zaman zaman ara vermekten ve ısınmadan idman yapmaktan kaynaklanmıştı sanırım neyse:) demek istediğim eğer istediğiniz gibi bir karna sahip olursanız dahi o çatlaklar malesef ki duracaktır.bildiğim kadarıyla onlar kaybolmuyor.eğer yanılıyorsam düzeltin ama bu çatlakların warlığı sizin istediğiniz gibi fit bir karna sahip olmanıza engel değil;)
    iyi forumlar
    saygılar...

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    deri karakteristigine bagli. toparlayailir de sarkabilir de, deneyip bakmaniz gerekecek

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

Sayfayı Paylaş