Kardiyoya Baslamadan Once

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve xkaanyildirim tarafından 14 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xkaanyildirim

xkaanyildirim Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaslar gunaydin spora baslamadan once ornek olarak neler yemek gerekir.Ve spora besin aldiktan hemen sonra baslamalimiyiz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba,
    Başlığı kardiyo olarak açtığınız için yağ yakımı hedefinde olduğunuzu düşünüyorum. Kardiyoyu aç karnına, eğer şansınız varsa sabah kalkar kalkmaz yapmanız daha hızlı yağ yakımını sağlayacaktır. Kardiyo sonrasında tükenen vücut için dengeli bir öğün yemenizi öneririm.
    Günlük kalori ihtiyacınızı hesaplayın ve yak. 500 kalori altında, temiz gıdalarla beslenin. Ağırlık çalışmalarını da mutlaka spor programınıza eklemenizi öneririm.

xkaanyildirim bunu beğendi.
  3. Aurain

Aurain Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kardiyo demişsin kardiyo'dan 2-3 saat önce yemeğini yemeni öneririm ve kesinlikle temiz carb alınmalı amaç yağ yakımıysa ve bu carb oranı senin kilona alacağın kaloriye göre ayarlanmalı makrolarını ayarlaman hesaplaman gerek onun dışında kafein ihtiyacını kardiyo öncesi karşılarsan yağ yakımına katkısı olur

xkaanyildirim bunu beğendi.
  4. xkaanyildirim

xkaanyildirim Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8

Evet amacim yag yakmak gunde 1 saat kosu bandina ckiyirum 25 30 dk arasinkosuyirum geriye kalan zamanda tempolu yuruyorum ekmek gunde bir dilim yiyorum sadece sekeride en alt seviyede tutmayancalsiiykrum

Sayfayı Paylaş