Kardiyoya başlayacağım kas kaybı olmasını istemiyorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DiSSe tarafından 4 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DiSSe

DiSSe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar diyet dönemim de su kaybı oldu bu da kuvvet de eksikliğe sebep oldu. Amacım kardiyo ile minimum kas kaybı ile yağ yakımı sağlamak. Beslenme biçimimi buna göre ayarlamak istiyorum önerileriniz var mı

2. DangerousPower

DangerousPower Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    İmkansızı istiyorsun yağ yakacaksan illaki beslenmeyi düşüreceksin ve az kalori alacaksın hem antreman hem kardiyo kasta yakacaksın yağda yakacaksın.
    Ama emin ol ağırlık antremanlarında mesela bacak günü yaktıgın kaloriyi 2 gün hiç durmadan koşsan bile yakamazsın.
    Bence +90 değilsen kardiyo yapma ağırlık antremanları ile hem yağ yakıp hem kas kütlesi koyabilirsin.

3. DiSSe

DiSSe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumun için teşekkür ederim 84 kiloyum bacaklarım üst vücuda göre çok orantısız squat yaptığımdan dolayı mı bilmiyorum bir makalede inceltiyor deniyor başka makalede tam tersi şüphe duymaya başladım ama yapacağım. Ağırlık olarak kas kütlesini arttırmak için uğraşacağım dediğin gibi kardiyoda yapacağım beslenme düzenimi diyete uygun yapmayacağım bünyem hemen kas kaybediyor

Sayfayı Paylaş