Kardiyoda terliyorum ama kafadan!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thekinger tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar hem kardiyo yaparken hemde normal ağırlık veya karın çalışırken, başımdan şıpır şıpır terler akıyor, hatta gözlerime kaçan terden gözlerim yanıyor, ancak vücudumdan aynı şekilde terleme olmuyor hatta tişört ıslanmıyor bile.

Baş ve boyun bölgesinin bu kadar terlemesi ve vücudun daha az terlemesi normalmi?

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    aynı sorun bende de var annemde de var bende kafadan terliyorum gögüs üstü bölgesinden hatta bunun icin dr bile gittim yazın hic dısarı cıkamıyorum nefes almam bile zorlasıyor dr hap verdi ama gr etkisini görmedim daha etkili seyler var dedi tamamiyle keser dedi ama bu seferde cok bunalırsın dedi bende kullanmaktan vazgectim hala aynı sorunlar devam ediyor ama dr normal oldugunu o bölgedeki ter bezlerinin daha cok calıstıgını söledi

3. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Dr bunun bir rahatsızlık yüzünden olduğunumu düşünmüşki ilaç vermiş?
    Durumlarımız aynımı bilmiyorum ama dediğin gibi iman tahtasının üst kısmından itibaren özellikle boyun, ense ve başım acaip terliyor, resmen akıyor terler.
    Ama gel görki bel bölgemde v.s. böyle bir terleme olmuyor.

dishiwelet bunu beğendi.
  4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bildiğim kadarıyla her insan için farklıdır. Misal bazıları sırttan çok terler başkaları koltuk altından. Eğer diğer bölgelerinizde de terliyorsanız ( oran önemli değil ) bence büyük bir sorun yok. Ama şüpheleniyorsanız test yaptırabilirsiniz.

dishiwelet bunu beğendi.
  5. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    aslında cok uzun yıllar oldu inanın hatralıyorum ama sanırım rahatsıslık oldugunu düsünmüstür benim saclarım uzun ve inan yazın her dakikam dus almıs gibi sırılsıklam saclarım yasadıgım yerde cehennem gibi sıcak var zaten diger taraflarda terliyor aa üst bölüm kadar hic degil mesela koltukaltı genelde her insanda sorundur ter olayı ama bende yok iste cogunlugu gögüs üstü bölümünde

Sayfayı Paylaş