Kardiyo ve Diyet Programı.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Body.26 tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Diyet:

Sabah: 1 Kase Yulaf Ezmesi,2 Adet Yumurta,Biraz Lor Peyniri,5-6 Az Tuzlu Zeytin,1 Bardak Yeşilçay.
    Araöğün: Genelde hiç acıkmıyorum.Ama acıkırsam meyve ve sebze.
    Öğle: Tavuk eti,Ayran.
    Akşam: 1 Kase Salata,1 Kase Çorba,1 Kase Yoğurt,1 Bardak Yeşilçay.
    Araöğün: Karpuz,Kavun gibi meyveler.

Kardiyo:

Haftanın 3 Günü 35 Dakika Koşu,
    Haftanın 5-6 Günü 1 Saat kadar yürüyüş,
    Haftanın 1 Günü 3-4 saat kadar Yüzme,
    Haftanın ağırlık antremanlarından önce ısınmak için 15-20 dakika İp Atlama.

Vücut Ağırlığı Antremanı: (Haftada 4 gün Yapacam)

Şınav (Göğüs,Omuz,Kol kasları) = Başta 8x3 her hafta 1-2 tane arttıracam.
    Mekik (Karın Kasları) = Başta 12x3 her hafta 2-3 tane arttıracam.
    Barfiks (Sırt,Kanat,Omuz,Kol Kasları) = Başta 2x3 her 2 haftada 1 1-2 tane arttıracam.
    Dips (Arka Kol Kası) = Başta 6x3 Her hafta 2-3 tane attıracam.
    Squat (Bacak kasları) = Başta 8x3 Her hafta 2-3 tane arttıracam.

Böyle böyle 3 ayı tamamlıcam.Bunlar sonuçta vücut ağırlığı ile yapılıyor.Vücudu toplamak adına yapacam.Yağları erittikten sonra ağırlık ile çalışacam.

Sizce böyle böyle yağlarım erirmi? Yoksa yanlış yerler mi var?

2. AUWWW

AUWWW Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aksam hc proteın yok neden?
    bıde antrenmanı abartmıssın haftada 3gun kardıyo 3gun kuvvet calıstırırsan daha etkılı olucak

3. infazure

infazure Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Harcanan kalori > Alınan kalori olursa bu bile yeter zaten.
    Diğer çalışmalar ise vücudu şekillendirmek adına ve yağ yakımını artırmak adına gayet olumlu.

Bana kalırsa yürüyüşleri çıkar, ciğerlerin sağlamsa ve kondisyonun varsa haftada 4 gün interval cardio yap.
    Mesela 400 metre*10 set şeklinde, hem daha az zaman harcarsın, hem kondsiyon olarak daha yukarı çıkarsın hemde bariz şekilde daha fazla yağ yakarsın.

4. Karaca

Karaca Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    yağ yakımından kastın kasları parçalamakmı yoksa bel çevresi vs. içinmi?

5. Coleman67

Coleman67 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul/Turkey
    yumurtayı arttırabilirsin karpuz kavuna gelince benim dietlerimde pek basvurudugum bir meyveler deildir onların yerıne muz veya yesıl elma senin ihitiyaclarını karsılar.ayran konusundada yagsız süt daha mantıklı olur die düşünüyorum am****endi taktirin kendine iyi bak iyi akşamlar

6. Body.26

Body.26 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    İnterval derken? tam anlamadım.Mesela 400 metre koşucam ve bunu 10 set mi yapacam?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:50 ----------

Proteindede enerji oluyor, ve akşam yenilen yemekleri yakmak zor.Hem kardiyo ile antremanı öğle vakitleri yapacam.
    3 Gün kardiyo, 3 gün kuvvet daha uygun gözüküyor.Haklısın öyle yapacam.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:56 ----------

İşte bel, göbek,göğüs ucu yağlar,koldaki yağlar,basen,kalçada bulunan yağları eritmek.Yağ yakarken aynı zamanda, kaslarıda parçalayım dedim daha düzgün vücut olur hem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:59 ----------

Sabahları doymazsam yumurtayı arttırırım, ama genelde doğuyorum.Daha fazla kendimi şişirmemek için fazla yiyemiyorum.En fazla 2 tane yiyorum.
    Kavun, karpuz gibi meyveleri tercih etmemin nedeni genelde evimde bulunmasıdır ve diğerlerine göre kendimi daha çok tok hissetmemdir.Zaten tek o meyveleri değil erit,kiraz,elma,muz,ananas gibi meyveleride tüketiyorum.

Sayfayı Paylaş