Kardiyo Ve Antreman

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Night01 tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Night01

Night01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,Soruma Birturlu Cevap Bulamadim,Yardimci olun lutfen,1.5 aydir spora gidiyorum,94 kiloydum ilk basladigimda,ilk bir ay kardiyo calistim,ikinci ay yarim saat kardiyo yarim saat agirlik calisiyorum,suan 85 kiloyum,boyum178,salonda kimse profosyonel olmadigi gibi zaten ilgilenende yok,kafamiza gore calisiyoruz bilincsizce,benim vucut yapim yapiliyim,haftada 4 gun gidiyorum,nasil calismam lazim.suan ilk yarim saat kardiyo calisiyorum,sonra agirlik,gogus,sirt,omuz,bacak,dambil,vs her alette 3 er set 15 tekrar yapip 1 saat 15 dk da bitiriyorum,nasil caliscam lutfen yardimci olun,kilomla calisma programi nasil olmali,

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    merhaba benim önerim 2 gün kardiyo 3 gün fullbody.Fulbody(tüm vücut antrenman sistemi) forumda mevcut bence yağ yakımında split programlara göre daha etkili.kardiyo için ya dedigim gibi 2 gün ayırın yada 3-4 gün fullbody antrenman sonlarındada 25-30dk kardiyo yapabilirsiniz.eğer 2 gün ayrı yapıcaksanız kardiyo 45 dakika yeterlidir.Ve HIT sistemini araştrımanızı öneririm buda yağ yakımında yardımcıdır kardiyo yaparken uygulayabilirsiniz.
    ama unutmayın ki bu dönemde antrenmandan cok beslenmede cokcok önemlidir kolay gelsin

Night01 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş