Kardiyo ve ağırlık..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ozgur06 tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar merhaba..
    1 aydır diyet ve spor yapıyorum 88 kg dan 81 kg indim. 4,5 kg yag yaktım geriye kalan 2,5 kg su ve kas..
    Göbek ve gogus bölgemde yağlanma cok gercekten ama göbek bölgemde hissedilir derece azalma oldu fakat gogus icin aynı şeyi soyleyemeyecegim. Göğüslerde neredeyse hic degisiklik yok(jinekomasti yok)
    Bu durum canımı sıktığı icin kardiyonun yanına gogus hareketlerinide eklemek istiyorum.. Bölgesel yag yakimi yok biliyorum ama göğüsü sikilastirmak icin ve birazda olsa yag yakmak icin gogus çalısmami tavsiye edermisiniz? 3x12 olarak bench press,dumbell incline press,dumbell fly,pullover ve butterfly yapmayı düşunuyorum uygunmudur? Az tekrar cok kg hacim icin , cok tekrar az kg sıkılasmak ve yag yağmak icin diye biliyorum dogrumudur? Bu hareketleri yapıp kardiyoya geçmeyi dusunuyorum. Pazartesi , Çarşamba , cuma , pazar gidiyorum salona..
    Okuyup yardımcı olan Herkese şimdiden teşekkürler.
    Iyi günler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    ilk önce tüm vücut ağırlık antrenmanı, takriben 45 dk kadar

sonra kardio, 30-40 dk kadar.

ağırlık antrenmanı yapmadan yağ yakmaya çalışmak seni cılız bir görüntüye sokacaktır. kas kütleni artırırsan hem bazal metabolik hızın artacak, durduğun yerde daha fazla kalori yakacaksın hem de daha şekilli bir vücudun olacak.

3. ozgur06

ozgur06 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Cevabınız icin teşekkür ederim wrestler hocam.. Ağırlık antrenmanı olarak sadece gogus calissam bu aşamada yeterli olurmu? Yag seviyemi %15 lere indirdikten sonra fulleyim antrenmana geçmeyi dusunuyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş