Kardiyo olarak Paten

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Apotheosis tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Merhaba arkadaşlar ben profesyonel olarak paten kayıyorum7 yaşımdan beri ama pateni hava sıcak olduğundan ve bir grup olarak kaydığımızdan dolayı akşam saatleri yapıyorum saat 8 ile 11 arası saat 3 te spor salonuna gidiyorum 5 de sporum bitiyor spordan öncede yoğun kardiyo yaparım çünkü 1000 mg l_carnitin kullanıyorum ama akşam yaptığım paten kas kaybetmeme neden olurmu (beslenmeme dikkat ediyorum) yaklaşık 10 km yol yapıyorum (bazıları az diyebilir ama 10km paten 20 km yüzmekten daha zordur hele türkiye gibi yollar kötüyse) izmirde oturuyorum belki bornova civarında olanlar bizi görmüşlerdir 12 kişi civarında dolaşırız bornova alsancak karşıyaka her yerde oluruz.

NOt:Definisyon dönemindeyim
    bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 05.07.12 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04.07.12 23:50 ----------

,bu da videomuz https://www.youtube.com/watch?v=gOtWxwDGPHk&feature=player_embedded

2. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Konu güncel

3. ispirstyle

ispirstyle Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    13
    Videoda yaptığınız spor mu oluyor ?

4. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    yok o eğlencesine konulmuş bir şeydüz yollarda arabalara tutunarak hı alırız sonra arabadan güç alıp daha hızlı bir şekilde gideriz sadece patenle 140 km yi gördüğüm oldu arabadan güç aldım otobanda hepsinden hızlı gittim ama yol iyiyse ve trafik azken yapılır

5. eleroniel

eleroniel Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    bu çalışmayla 1 ayda brad pitt olursun arkadaşım...

ispirstyle bunu beğendi.
  6. Anthropologistt

Anthropologistt Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Antropolog
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba ben de patene hevesleniyorum arkadaşlar ya kardiyo gibi işlev gorur mu dersiniz çok hoşuma gidiyor çocukluktan beri şimdi aklima geldi denemeyi duşunuyorum

Sayfayı Paylaş