Kardiyo gerekmiyor mu?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ömürcan61 tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ömürcan61

ömürcan61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Bhaktapur
    Merhaba kilo vermek icin fitness'a yazıldım. Verilen program bana cok sacma geldi. Size danışmak istedim. Kilo vermek icin oncelik kardiyo da olmasi gerekmez mi? 20 dakika ısınma 20 dakika da kardiyo icin kosu verilmisti. Bende programi yirtip attim ilk once 20 dakika isinma kosusu yapip verilen aletlere girip agirlik kaldiriyorum onlar bitince 30 dakika bisiklet 30 dakika kosu yapiyorum. Bir de Salonda neredeyse tum kilolu insanlara ayni program veriliyor bu bana cok sacma geliyor

LG G4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. arda5511

arda5511 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    kardeşim ilk önce agırlık çalışmasını yapıp ardından 20 25 dakikalık bir kardiyo yeni başlayan birine yeter de artar bile

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    bence kardiyo bi işe yaramıyor kardiosuz 1.5 sene once 103 kiloydum 1-2 ayda 85e dustum 1 sene ıcınde yavaş yavaş sindire sindire 67 kıloyum suan geçen ay 75 ıdeal kılomdaydım ramazanda ufak bı sakatlık + oruç benı baya kılo dusurdu beslenme beslenme beslenme kardiyo için diyosanda dışarda yürü :D

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş