Kardio yapmadan kilo verilirmi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Lionss tarafından 13 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Sadece günlük yediklerimin yarısını yiyerek kilo verebilirmiyim cardio yok günde 2 3 saat yürüyüş ile :)

2. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sen günlük alman gereken kalorinin altında kalori almaya çalışırsan tabiki de kilo verebilirsin. Günde 2-3 saat yürüyüş demişsin birde ilaç gibi gelicektir :)

3. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Umarım öyle oldur dostum :D

4. tLh

tLh Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yediklerini yazmadan kimse kesin bir şey diyemez sana. Derse de yanlış olur. Kilo verme hususunda ne kadar yediğin değil ne yediğin önemlidir. Kafanda oluşturduğun beslenme programını yaz, eksiklerin ya da fazlan varsa forumdaki kişiler yardımcı olmaya çalışır.

5. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Aslında bi programım yok sadece yediklermi azalttım okadar ufak tefek sorunlar oldugu için vucut geliştirmeylede ilgilenemiyorum o yüzden diyet programı düşünmedim ama illaki vermem gerekirse bugün yediklerim bunlar

Sabah 3 dilim beyaz ekmek 2 tam yumurta 2 çay bardagı çay 2 şekerli

Öglen bir elma 2 haşlanmış yumurta bitki çayı

Akşam saat 6 civarı 1 tabak çorba saat 8 civarı bi tabak daha çorba saat 9 civarı 3 bardak şekersiz çay bugünlük bu kadar :D

ha bide öglen arası giderken bi avuç kuruyemiş yemiştim kuru üzüm flan karışık :D

6. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    yediklerinin yarısını yiyerek kilo verirsin ancak 2 ay sonunda farzı misal vücudun artık o yeme düzenine alışır yani şuan 4000 kalori alıyorsan 2000 e düşürüceksin ve 2 ay sonunda vücut artık 2000 e alışmış olucak. sonra zayıfladığın için diyeti sarkıtıcaksın ve 4000 olmasa bile 3000 yiyeceksin ve vücut her gün 2000 e alıştığı için 1000 kaloriyi depoya atıcak sonuç olarak eski kiloların çok daha hızlı düzensiz ve saçma biçimde geri gelecek. üstelik kasların da daha güçsüz olacaklar. yemeyi çok düşürme yarı yarıya düşürülmez ve sporsuz kilo vermek zaten başarıya ulaştırmaz. vücut sarkar kaslar ( eğer protein alımına ciddi anlamda dikkat edersen bilemem ama ) eriyecekler.

7. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Spordan kastınız agırlık çalışmaksa şu an için yapmam bu hafta açık havada 20 25 dk kadar cardio yapmaya başlacam bacagım tahminimden hızlı iyileşti :D

agırlık yerine vucut agırlıgıyla çalışmayı planlıyorum fark edermi ?

8. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur

yok doğrudan ağırlık çalışmak değildi hatta dediğin gibi vücut ağırlığıyla çalış bi noktaya kadar en iyi seçim :D gölge boksuna bak derim bir de çok faydalı.

Lionss bunu beğendi.
  9. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bi sorum daha var vucut agırlıgıyla çalıştırdıgım kasları hergünmü çalıştırayım yoksa aramı vereyim yani pazartesi salı böylemi gitsin yoksa pazartesi çarşamba cuma gibimi :D

Sayfayı Paylaş