Kardio yaparak protin yakmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve NWO tarafından 8 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NWO

NWO Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhabalar.Zıplamamı artırmak için body salonuna kayıt oldum.Bana verilen antreman genel olarak bütün bölgeleri kapsayan bacak ağırlıklı bi program dumbelllls ancak bana verilen programda koşu bandı ve bisiklet yok duh Benim bildiğim zıplamak için koşunun yadsınamaz önemi olduğu.Ayrıca bu aletler yağ yakımı sağladığı için vücuttan bence fazlada gereği olmayan bi kütle kaybına sebep olucaktır :rolleyes: Hocamın bahsettiği şey ise, olan kaslarımıda yok edeceğim yönünde.Protein yakımından falan bahsetti ki benim bildiğim kadarıyla bu çok zor bi olay. Boy:180 Kilo 75 fazla zayıf değilim.Saf protein (kas) olduğumu düşünmüyorum yani :eek: Yapmak istediği şeyde vücudumdaki yağlardan kurtulmak böylece güçlenirken kilomu sabit tutmak istiyorum weightlifter Özellikle antramandan sonra böyle yağ yakici egzersizler (kardio) yaparsam zararı olurmu. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

2. testesterone

testesterone Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    bu tamamiyle beslenmeyle alakalı proteinli gıdalar tüketirseniz ve cardio yaparsanız kastan çok büyük bi kayıp olmaz 1- 2 kg vb. antremanınızı yapın bol proteinli gıdalar tüketin ama temiz protein alın kilonuzda düşme olmayacak vucut kendini muhafaza edicektir

3. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Bu konudaki en onemli onerimiz forumdaki yeni baslayanlarin sordugu sorular bolumunu ve forum kurallarini iyice okumaniz ve ondan sonra baslik acmanizdir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş