Kardeşlerim anlamadığım bir garip fiziksel problemim var

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve cemm71 tarafından 9 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cemm71

cemm71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Başlıkta belirttiğim gibi 17 yaşındayım amacım yağ oranımı düşürüp sixpacklari cıkarmak ardından clean bulk yapmaktı lakin ne kadar zayıflarsam zayıflayım göbeğim gitmiyor skinny fatim galiba hep belden veriyorum yüzüm felan çöktü lakin hastaneye gittiğimde yağ oranım %4 çıktı bu mümkünmüdür göbeğim olmasına rağmen hemde ?
    Ölçülerim şunlar
    göğüs 88,5
    Boy 178
    Omuz 103
    Kalça 91
    Bel 72
    Kol 30
    Kilo 63.9

Hastanede kan ile değil ölçü ile ölçtüler ben oyüzden pek inanmadım lakin okadar kilo vermeme rağmen birtürlü göbek gitmiyor belim resmen yok oldu üst kısımlarım kemik gibi duruyor ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kilo al demeyin lütfen çünkü şu yaz sixpackler çıksın ıstıyorum ondan sonra 1 sene zaten lean bulk yapıcağım ama dahada zayıflarsam sağlıksız olduğnu düşünüyorum.
    Edit:Ölçüleri boy hariç gym de ölçtürdüm pumpsız
    Edit2:Garip olan şu ki üstüm zayıf kollar yağlı göbek yağlı ama yüze ve dışardan bakınılca çok zayıf görünüyorum yanlardan kemikler bile görünmeye başladı bel desen zaten yok
    Edit3:Üstten ve yanlardan hafiften karın kası görünüyo lakin alt mide resmen ayva göbeği gibi

2. Mucoderlerr

Mucoderlerr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeş karaciğerin yağlıdır önce iç erimeli buda zamanla olur alt karın kası için de çalışmaya devam et yavaş gelişecektir

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    Yag oranin %4 degil elbette , kas kutlen azsa yani skinny fat isen tatmin edecek seviyede yag oranini dusurmen cok zor , bir deri bir kemik kalirsan anca karin kaslarini gorebilirsin belki. Once adam gibi kas kutlesi koyup oyle gir definasyon isine.

4. cemm71

cemm71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Pink dediğin gibi yapmayı düşünüyordum lakin bulk yaparken nedense kas kütlem artsada göbeğim cidden çok fazla ilerde durmaya başladı yanı bı nevı göbek sanki vücuttan daha hızlı artıyordu, 2-3ay böle devam ettim artık iyice kilolu gibi görünmeye başladım bende dedimki bu yaz definasyon yapayım bi deri bi kemik kalsamda göz önüne almalıyım karın kaslarımı görünce lean bulk denen bişeyi öğrendim bidakine onu yapayım demiştim yanlısmı yapıyorum yani şu eylüle kadar devam edicem ardından lean bulk yapıcaktım 1 sene kadar? Bu arada karaciğer yağlanması denen arkadaş öyle bişey olsa hastanede sanırım görürlerdi değilmi ? çünkü arada bazen hormonlarıma baktırıyordum metabolizma hızımda birşey varmı felan diye ama genede araştırayım neymiş ne değilmiş teşekkürler

Sayfayı Paylaş