KARDEŞLERİM BANA LÜTFEN YARDIMCI OLUN...

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve yeltum tarafından 27 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. yeltum

yeltum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BEN ŞU AN DOĞU ANADOLUNUN ERZURUM İLİNİN BİR İLÇESİNDE YAŞIYORUM. ERZURUMA TAM 2,5 SAAT UZAKLIKTA. BENİM TEK DERDİM VÜCUDUMDAKİ YAĞLARI ÖZELLİKLE BASENİMDEKİ YAĞLARI ERİTMEK İSTİYORUM. BU İLÇEDE NE SPOR SALONU NE DE DİYET ÜRÜNLERİ BULAMIYORUM. BIRAKIN KEPEKLİ EKMEK DAHİ YOK. BEN KENDİ ÇABALARIMLA BİR DİYET UYGULASAM VE SİZLERDE ÖZELLİKLE DİYETİNİN YANINDA YAĞ YAKICI KULLANANLAR BENİM DURUMUMDA OLAN BİRİNE NE TAVSİYE EDEBİLİRLER. MADDİ DURUMUMDA ÇOK İYİ DEĞİL. İNTERNETTEN SİPARİŞ EDECEĞİM BU ÜRÜNÜN HİÇ OLMAZSA BİR YARARINI GÖRMEK İSTERİM. HAYAT ŞARTLARININ ZOR OLDUĞU BÖYLE BİR YERDE SİZLERİN TAVSİYESİNİ BEKLİYORUM.BİR YAĞ YAKICIYI DENEMEK İSTİYORUM. MADEM ŞARTLARIMI ZORLAYIP PARA DÖKECEĞİM İYİ BİR ÜRÜN ALMAM İÇİN TAVSİYEDE BULUNUN.
    BANA YARDIM EDECEK TÜM KARDEŞLERİME ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM....

2. Horrible

Horrible Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    istanbul
    Spor salonu yoksa yag yakıcının bı faydası olmaz L-carnitine sana yaramaz..
    CLA alırsan belkı faydasını gorursun ama bıraz haraket etmen lazım yoksa dedıgım gıbı hıc bı faydasını goremezsın..
    Evde mekık snav cek dambıl al bar fix taktır tempolu yuruyus yaparsan gunde 30 dk hıc bıseyın kalmaz 2 3 aya kdr..

3. madman

madman Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Kardesim yag yakiciya gerek yok düsük karbonhidratli yüksek proteinli beslen ve günlük kalori alimini 500 kcal civarinda düsür sekersiz kahve ic ve bol bol kos yag yakicilarda bir dümen yok.

4. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar lütfen yanlis bilgi vermeyelim. Yag yakmak icin spor salonuna mecburen ihtiyac yoktur.

Simdi Erzurumlu arkadasim ben sana sunu tavsiye edecem.

Sen her gün yada haftada 4-5 gün kosuya cik. Normal sekilde kosu yaparak 30-45 dakika kos. Kosmadan 1 saat önce CLA supplementini al. Diyet olarak daha cok kepekli ekmek tüket. Hic karbonhidrat almamazli yapma. bol bol tavuk eti-yagsiz süt-yumurta yemeye calis. Öyle sekerli icecek ve yiyeceklerden uzak dur ve bol bol su ic. kahve ve cay icebilirsin sana faydasida olacak. Yagsiz yada az yagli yiyecek tüket. proteinleri artirabilirsin. karbonhidratlardan seker olanlarindan uzak dur. Pirinc pilavi yerinede esmer pirinc tüket. Bir oturusta fazla yemek yeme. Bunu iki ögüne böl. Böyle yaparsan iyi olur. Bol bol sebze ve meyve yiyebilirsin. meyveleri yemekten sona yeme. Ac karnina yemeye calis. Yemekten sona yersen alinan seker yaga dönüsüyor hemen hatirlatayim da.

5. Posseidoon

Posseidoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sana bir öneride bulunayim dostum

Dostum ilk olarak hiç bir şekilde acele ve telaş a gerek yok ilk önce kendini oldugun gibi kabullen. Bir müddet aynaya falan bakmaktanda vazgeç.

Şimdi en baba yağ yaktıran tek egzersiz SABAH ERKEN KALKIP 5.30 sıralari BİR SAAT ACELEN VARMIS GİBİ YÜRÜMEK. hatta koyu bir nescafe içersen daha güzel olur. Beslenmenden şekeri ve yağı çıkart.

Komplex karbonhidratlara yönel bunlar nedir mesela sayalım

MAKARNA, BULGUR PİLAVI, (sana uygun olanlar)

Protein kayanağı olarak sana haslanmıs tavuk göğsü öneriyorum( derisi alinmiş) Süt te içebilirsin Yumurtanın sarisini 2 taneden fazla tüketme yani şöyle yapabilirsin 2 Tam yumurta 8 tane beyaz

sabah kardiosundan sonra kesinlikle proteinede önem ver.

aynalardan uzun sure uzak durmanı tavsiye ediorum sadece olaya klitlen dostum ve asla akşam yemeklerinde karbonhidrat alma cunku glikojen depoların iyice boşalsın boşalsınki sabah kardio da yüzde 90 oranında yağ yakımın başarılı olsun .

sakın pes etme ve mucizede bekleme her sey senın elinde.

Sayfayı Paylaş