Kardİo ne demek?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve bird1 tarafından 16 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bird1

bird1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar,164 boyunda 63 kiloda 2 cocuk annesiyim . Malum dogum kilolarım var.evde kosu bandım var. Evde spor yapmak isiyorum .kardio iyi yağ yatırıyormuş ama nasıl yapacagım yardım lütfen.

Son düzenleme: 16 Mart 2012
  2. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    kardio ; koşu bandında hızlı yürüyüş , orta tempoda bisiklet veya uzay bisikleti şeklinde yapılır...
    evinize bu türden bir alet alarak veya bir spor salonuna yazılarak yağ yakma imkanınız var...

spine ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kardio nun iyi yağ yaktırdığı doğru yalnız beslenmeniz kötü ise maalesef sonuç alamıyorsunuz

Phil_Heath bunu beğendi.
  4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Evinizdeki koşu bandında çok rahat yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.Düzgün bir beslenme uyguluyarak tabi kilo verme olayı yediğinizden fazla yakmak ile oluyor gereksiz yağlı yiyecekler vbz şeyler yemezseniz ve güzel bir diyet programınız olursa cardio yaparak her ay belli miktar kilo verebilirsiniz.Koşu bandında sabit koşu yapılabilir , yürüyüş yapılabilir veya hafif tempo koşu hızlı koşu böyle böyle 5er dk geçirerek HIIT Cardio yapabilirsiniz forumu biraz araştırın eğer ki HIIT cardio yapmak isterseniz.

5. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    Kardio Illa Aletle Yapilacak Diye Bir Kisitlamada Yok Tabi Hergun Farkli Egzersizleri Deneyebileceginiz Bir Site Var . Daha Önce Paylasildi Ama Ben Tekrar Paylasayim .

http://www.bodyrock.tv/

Sayfayı Paylaş