karbonhidrat tozu tadı.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Serious Mass tarafından 3 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Serious Mass

Serious Mass Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar bu gün optimum nutrition serious mass aldım çikolatalısını bulamadığım için ççileklisini aldım. Ancak tat konusunda sıkıntım var suyla iğrenç ötesi onu geçtim sütlede tadını fazla beğenmedim içine ne katabilirim sütün kokusuda yapıyor olabilirmi. Suyla sütü aynı anda kullansam. Birde shakerim yok kavanozda calkaladım süt köpürdü shaker alsam faydası olurmu içerken. 120 lirayı çöpe atmak istemiyorum yardm.

2. cece1

cece1 Üye

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Shakerlada sallasan köpük olur.Serious mass almadan önce yorumları okusaydın tat konusunda zaten iyi olmadığını görürdün.antrenmandan önce yada sonra suyla karıştır burnunu kapa dik kafaya madem içemiyosun.Sütle içiyosan köpükten kaçamazsın kısaca:D

3. brhmcr

brhmcr Guest

Az suyla fondip yapmak kurtarır seni çilek aromalarını herkesin mide kaldırmaz :(

4. Oguzhan Coskun

Oguzhan Coskun Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende dün aldım Muscletech Mass Gainer 5.5 kg dün bi içiyim dedim büyük bardağa süt doldurdum iki kaşıkta toz attım karıştırdım parçacıklar kaldı doğru düzgün karışmadı ve köpürdü.Rahat içemedim.Tadı da pek iyi değil ama yapcak birşey yok :D En iyisi mikserle karıştırıp içmek.Yada shaker la iyi çalkalayıp içmek...

Sayfayı Paylaş