Karbonhidrat tozu mu? Protein tozu mu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mktarik97 tarafından 23 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mktarik97

mktarik97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    Arkadaşlar ben protein tozu kullanıyorum normalde Optimum gold standart yanında kreatin tüketiyorum beslenmeme dikkat ediyorum fakat yeteri kadar karbonhidrat alamıyorum sanırım, Boyum 1.77 Kilom 73 yağ oranım %16. Şöyle diyim yaklaşık olarak 120 130 140 gr protein alıyorum fakat aldıgım karbonhidrat 150 yi çok zor geçiyor ki çok yememe rağmen karşılayamıyorum mesela bulgurda falan bi tabakta 10 15 gr karbonhidrat var e 1 tencere yesemde karşılamıyo. Diyorlar ki kilo başına 5 6 gram karbonhidrat alın ya da daha fazla ee 73 le çarpın bi 250 yi 300 ü geçiyo sonra diyorum neden hacim alamıyorum? Herkeste ısrarla diyo protein al protein al. Abi şimdi size diyorum; OPTIMUM NUTRITION SERIOUS MASS 50 gr protein 252 gr karbonhidrat var 50gr protein diyor abi? Ben Optimum whey gold standart kullanıyorum bi antreman öncesi ve sonrası toplam 50 gr ediyor zaten? Ki karbonhidrat alamıyorum çok dedigim gibi 150gr mı geçmiyor. Ozaman OPTIMUM NUTRITION SERIOUS MASS almam gerekmez mi hem protein bakımından zengin hemde karbonhidrat? Şöyle diyim Ben kollarımın kas kütlesi olarak kalınlaşmasını istiyorum yani misal 30 santim kolum var hangisini kullanırsam 35 36 santim kas kütlesi olarak yani hacim yapabilirim hacim ve kas kütlesi istiyorum zayıf olup kaslı olmayı değil. Ya da Fitness modellerindeki gibi kaslı olmak için hangisini tercih edersiniz? OPTIMUM NUTRITION SERIOUS MASS mı? Optimum whey gold standart mı? Çünkü 4 kutu bitirdim hala zayıfım ve çok iyi besleniyorum protein bakımından günde 600 gram tavuk gögüsü yiyorum bulguru 1 tencere yiyorum bi günde yinede karşılamıyor. makarnada yiyemiyorum 1 tencere çok ağır geliyor maksimum 4 5 tabak günde bana yardımcı olun

2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Zaten protein tozuna ihtiyacın yokki günde 140gr proteini sadece tavukdan aliyosun.Karbonhidrat hiç kullanmadim pek bilgim yok o konuda.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mktarik97 bunu beğendi.
  3. mktarik97

mktarik97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin