Karbonhidrat Tozu Kullanmalı mıyım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve weqale tarafından 7 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. weqale

weqale Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar, yaş 22 boy 1.76 kilo 53.Daha önce 1 sene kadar düzenli bir şekilde fitness yaptım.Fitness başladığım kilom 45'ti en son 60 kiloya çıkmıştım.O dönemde 3 aydan sonra sadece protein tozu kullanmıştım.Başka bir supplement kullanmadım.Sonra 1 sene ara vermek zorunda kaldım.
    Şimdi spora tekrar başladım.Yaklaşık 2 hafta oldu.Daha önceden biraz tecrübe sahibi olduğum için yemek konusuna baya dikkat ediyorum.Hızlı kilo almak istiyorum.Bu yüzden karbonhidrat tozu kullanmak istiyorum.

Günlük yemek düzenim : 10-11 arası kahvaltı ( sağlam bir kahvaltı). 12.30 1 tane nesquik süt + badem,cevir,fındık karışımı küçük kase dolusu.14.00-14.30 arası makarna yada pilav + protein ağırlık bir yemek(ton balığı,tavuk,et). 15.00-15.30 arası 1 tane muz.16.15-17.30 arası spor.17.30-18.00 arası öğlen yemeğinin aynısı. Yatmadan 1 saat önce 1 tane daha nesquik süt.

20.30-21.00 bu dönemde yemek yiyorum.Karbonhidrat tozunu sadece bu zaman aralığında günde 1 kez kullanmak istiyorum.Bu şekilde kullanmamda bir faydası olur mu ? Yoksa ilk aylar için gereksiz mi ?

Programım çok ağır değil.Adaptasyon programı altında Göğüs,kanat,biceps,triceps,omuz 1'er hareket.Bacak 2 hareket.4 tane mide hareketi hepsi 3*15 tekrar.Haftada 5 gün gidip 2 gün dinleniyorum.

Sayfayı Paylaş