Karbonhidrat-Creatine Bilgisi olanlar ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve T0LG4 tarafından 26 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. T0LG4

T0LG4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Fıtness 6 ay önce başlamıştım geçtiğimiz 2 ay gidemedim tekrar başlamaya karar verdim ..

Sebebi tuhaf gelebilir :D 18 yaşındayım lisede bi yanlış yaptım lise 1 de sigaraya başladım.
    4 senedir içiyom bu 1.5 senedir günde 1 paket sigara içiyorum son günlerde kendimi garip hissediyodum doktora gittim kalp çarpıntın var durumun kötü dedi öyle bi dediki daha kötü oldum kalp krizi geçircem filan zannetim. Kan testi efor gibi makinaları girdikten sonra bişeyim çıkmadı ama yinede üstümde aşırı derecede yorgunluk bitkinlik istahsızlık ellerde titreme var. Sporu bıraktıktan sonra bunlar olmaya başladı.

Bende işte tekrar yazıldım şimdi iyi hissediyom kendimi ama kilom çok düşük 46 kiloydum karbonhidrat birazda yemek yemeye başladım 48 yükseldim .
    Vucudumda yağlı hiçbiyer yok hocada söyledi kim görese kas kemik diyo. :D
    MUSCLETECH PREMIUM MASS GAINER ADLI KARBONHİDRATI ALDIM. 5.5 kilo 220 tlydi .

Sizce nasıl etkilimi faydası olurmu ?
    Birde Ultimate creatine almıştım öylesine onu dün aldım kullandım saat 4 gibi eve geldikten sonra belki 20 30 kere küçük çişe gidiyom :D :D

Hoca beslenmene dikkat et diyor. Yemek yiyemiyom doktora gidiyom şaçma sapan seyler söylüyo bende korkuyom :D

Son 1 haftadın BENCH PRESS danbıllarla 20 kiloyla Dumbbell Curl kol hareketinde 15 kiloyla gelişme var diyolar ama kilo almamda sorun var birde enerjim hiç yok mesela 3 hareket setine girdikten sonra diğerlerinde kolum kalkmıyo balon gibi kollarım şişiyo 10 kiloyu kaldıramıyorum.

ÖNERİCEĞİNİZ ENERJİ TOZU VE KİLO ALMADA ETKİSİ BİR YOL VARMIDIR ?
    PİLAV MAKARNA YEMEKTEN İÇİM DIŞIM MAKARNA PİLAV OLDU :D

2. SmallMan

SmallMan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kademeli karbonhidrat diyeti yap kardeşim. mesela;

SABAH : 70 GRAM YULAF EZMESİ
    ÖĞLEN 70 GRAM ESMER PRİNÇ ,BULGUR VS.
    AKŞAM 70 GRAM ESMER PRİNÇ, BULGUR VS.
    BUNLARIN YANINA 10 GRAM FINDIK FISTIK KOY HER ÖĞÜN İÇİN. yanında yeşillik ye, ve 2-3 haftada bir karbon hidrata öğün başı 10 gram ekle yani 70 yiyosan 80 ye ve yanında mutlaka protein ye. zeytin yağlı ızgara göğüs ( pişmiş 100 gram kadar ) yiyebilirsin bunu da kilon arttıkça ufak ufak arttır. margarin doymamış yağ bunlardan uzak dur bitkisel yağ almaya bak

Sayfayı Paylaş