karb.tozu yerine doğal gainer?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emclord00 tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar merhaba. 6 aydır spor yapıyorum ve başladığımdan beri gainer kullanıyorum. şu ana dek verdiğim para 1 milyarı geçti neredeyse. artık gainer almak istemiyorum zaten son 1 aydır whey ve creatin kullanıyorm. Sadete geleyim 3 üne birden para verebilcek durumum yok şuanda ve 1 kutu gainer 230 lira 3 hafta gidiyor.
    forumda şöyle bi tarif buldum ;
    5-6 yumurta beyazı-muz-cicibebe bisküvi-nişasta-keçiboynuzu pekmezi-süt

bu karışım 400 450 kalori deniyor. sizce bir servis gainerin yerini tutabilirmi ?

2. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    5-6 yumurta beyazı-muz-cicibebe bisküvi-nişasta-keçiboynuzu pekmezi-süt yerini hiçbir Supplement tutmaz

3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    denicem bakalım verim alabilecekmiyim, 1 ayda ortalama,1- 1.5kg kas artışı oluyordu, düşüş yada artış olacakmı bidahaki ölçümde görücez.

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    1 kutu gainer 230 lira mı???? Piyasada oldukça ekonomik ve içerik olarak ta iyi gainerlar var...
    Ben de dönem dönem gainer kullanıyorum çünkü her zaman 3 saatte bir yemek yeme şansım olmuyor, 150 liradan fazla vermedim 1 kutu gainer'a şu ana kadar...

söyle bir tarif denenebilir, blendır'ın içine 150 gram yulaf+şüt+1 ölçek protein tozu ya da 7-8 yumurta beyazı, +5 gram creatin+2 tane muz...
    Piyasadaki en baba gainera 10 basar bence, ama bu şekilde de yine pahalı olacak, yani her türlü cüzdan boş gezicez...

5. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Ultimate muscle juice kullandım şu ana dek ama haklısın hocam hardilne de alabilirdim. marka olarak ultimate i tercih ettim sadece.tahmin ettiğin üzere benim masraflarımı ailem karsılıyor 18 yaşındayım henüz. dershaneye yazıldım ve gainer aldığım para dershaneye gidecek. o yüzden onu ekarte etme durumunda kaldım. 16 kilo aldım zaten sağolsun. dediğin tarifi bir deniyecem. şimdi öylede masraf haklısın ama ailem suplementi fuzuli masraf görüyor. öyle doğal gıdalarda sorunum yok alıyolar sağolsunlar:) yulaf olarak eti yulaflı müsli olur değil mi? bide muz yerine çilek atma şansım vamı?

6. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    çilek ile muzun besin değeri birbirinden çok farklı ama çilekte atabilirsin tabi neden olmasın, sevdiğin her meyvayı kullanabilirsin, eti lifalif müsli de olur, sade etilifalifte olur herhangi başka bir yulafta olur.

7. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    peki hocam sağol yardımcı oldgun için

8. forzalazio

forzalazio Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    yumurta beyazı ve nişasta kesinlikle çiğ tüketilmemelidir 2 kilo alıcam diye sağlığınızdan olmayın

9. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Sen nereden alıyorsun gainerı ?Muscle juice kullanmıştım bende büyüklerinden çok şekerli geldi içimi zordu ve sadece 1 kilo kadar bir kazanımım oldu.Sonrasında multipower mass gainer 3 kg lık aldım. 150 tl, ve 1 kutu yaklaşık 4 hafta gitti,ölçeği küçük, içimi kolay. Bir kutuyla beslenmem de çok düzenli olmamasına rağmen 4 kilo civarı bir kilo kazanımım oldu.

10. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    gaıner bnmde aklımda olan bırseydı ama ıkı haftadır speedtouch'un dedıgı gıbı bır karısım yapıyorum ve 69,4ten 70,6 kıloya cıktım. karısımda:100-120gr yulaf ezmesı,yarım lıtre sut(yagsız ya da yarım yaglı kullanıyorm),1olcek nıtrotech,2muz.creatınde koyabılırım ama nıtrotechten dolayı kararsızım.

11. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    idmandan sonra ise ilaveten 3-4 gram creatin koyabilirsin,onun haricinde gerek olduğunu ben düşünmüyorum şahsen.

12. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bence seriouss mass kullanabilirsin gayet uygun hemde 230 tl ye 2 tane alırsın

13. Felhan

Felhan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    serious mass 2 kg değilmi ama ? scitec in gainer ı nı alsa daha uygun olmazmı 170 tl 4.5 kg içeriği biraz daha kötü olabilir diğerinden ama geri kalan paraya bi suplement daha alabilir üzerine koyup

Sayfayı Paylaş