Karate

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xxavci tarafından 30 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xxavci

xxavci Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ARakdaşlar ben öncelikle karateyle ilgileniyorum yaklasık 10 aydır.Ve amacım bu sspora yönelik kassal şekillenme patlayıcı kuvveti arttırma vb. Ve forma girmek ,çeviklik bana yetecek kadaar yaşım 14 .Evde dambıllarla çalışıyorum saten 3x20 3x15 liksetlerle fakat bu konuda daha fazla önizlemeye ihtiyacım var lütfen yardım edermisiniz

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    patlayıcı kuvvet için alkışlı şınav çekebilirsin veya şınavı hızlı hızlı çekmen işine yarar.ben muay thai ile ilgileniyorum derslerde yaptığımız birkaç şeyden bahsedeyim.gard pozisyonunda durmadan ileri geri parmak uçlarında sekiyoruz ardından havaya zıplayıp ayaklarımızı göğüsümüze kadar çekiyoruz yere düşünce 1 şınav çekip aynen devam ediyoruz.örneğin dizleri kırmadan belden 90derece eğitil elleri yere vurup sonuna kadar zıplıyoruz eller iyice yukarı uzanmaya çalışıyor ardından 1 şınav çekip devam ediyoruz.aynı şeyi tamamen çömelip zıplayarakta yapıyoruz.karete hocanla konuş karetede işene yarayabilcek egzersizler konusunda seni aydınlatır.

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş