Kararsız Kaldım

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve gamez34 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben evde yapıyorum bu sporu 20 kg lik dumbell set war şimdi bende hiç agırlık sehpası felan yok ama aklıma 160cm lik bir uzun bar ile 20 kg de ağarlık almak geldi 10.10 2 palaka hlainde agarlık sonradanda dedimki agırlık sehpan yok nie halter alıyon şimdi dumbellar içinmi plaka alsam sadece kafam iyice karıştır arkadaşlar yardım edin...

2. Koray77

Koray77 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlık sehpası yapmak çok kolay aslında marangoza yaptırabilirsin mesela.. Ben kendim yaptım ve 5 aydır kullanıyorum hiçbir problem yaşamadım tahtalar sağlam olduktan sonra hiçbir şey olmaz.. 50 kg lık bir set alıp evde ufak bir salon kurabilirsin. Biraz araştırıp 200 liraya filan bütün sistemini tamamlayabilirsin

3. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler kaça patlıyor kendimiz yapdırırsak tersanede felan yapdırırız birisine :D demirden dahada sağlam olur yani öneriniz 160 cm lik düz bar ve 10x10 plaka düz bar yerine z bar felanmı alsam diyorum bazen kafam iyice karıştı ama el yapımı bir ağırlık sehpası yapıcam en sonnuda

4. Koray77

Koray77 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    İmkanın varsa hem düz bar hemde z bar almanı öneririm çünkü ikiside çok lazım oluyor. Sehpanın maliyeti fazla bişey tutmaz ama demir olursa fiyatı artar kaynak falan yaparlar çünkü tahtadan yaptırman daha mantıklı.

Sayfayı Paylaş