Kararsız kaldım

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Ritim74 tarafından 25 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ritim74

Ritim74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar abilerim ben 17 yasindayim iki yildir bb yaptim ve ondan once 6 ay kick boksa gittim ,simdi bir dovus sanatina baslamak istiyorum aklimda kick boks,muay thai,tekvando ve gures var..Soyle soyleyim ben biraz hatta baya gosterise merakliyim hani havada ucusan tekmeler v.b. ama yapacagim spor en onemlisi benim sokakta veya herhangi bir yerde kendimi savunmamami en iyi saglayacak bir sporda olmali bunun disinda dayanikli ve kuvvetliyim zaten vucudumda genis boyum 178 yada 180 olmasi lazim kg 78 cok kararsiz kaldim ozellikle kb ve tkd arasinda kaldim sizce hangisini tercih etmeliyim ??

Not:Daha once zaten kb deneyimim az cok oldugu icin temel teknikleri biliyorum tek problemim kafama darbe aldigimsa sersemlemem onun disinda problemim yok suan birinci sirada aklimda tkd var..

Simdiden herkeze tesekkurler :)

2. emrgkkya

emrgkkya Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Ben 5 yildir karateye gidiyorum tam senlik fakat yasin uygun degil gibi baslamaya

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Ritim74

Ritim74 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya karatede güzel bir spor ama dediğim gibi tekme atmaya özel bir hastalığım var şuan ilk planda tkd var o yüzden aklımda

4. emrgkkya

emrgkkya Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Karatede de tekme var :)

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş