kararsız kaldım yardım edermisiniz...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eturan tarafından 4 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. eturan

eturan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSKENDERUN
    Arkadaşlar bu başlık buraya uygun mu bilmiyorum..admin arkadaşlar yanlış yere yazdıysam affedin..

Birkaç gündür kararsızlık içindeyim. bu supplement olayı gerçekten kombin etmesi çok zor bir olay. danısacağım kimsede yok oturduğum yerde..neyse sadete geleyimm

Elimde ON gold standart whey 5lbs ile Hard line carnitin ve bunların yanında Amino asitte kullanmak istiyorum, açıkçası daha önce hiç kullanmadım ve hangisi iyidir bilmiyorum. araştırdım aklıma ve bütçeme göre 2 tane amino buldum..

1. GASPARI AMINOMAX 8000 325tb
    2. UNIVERSAL BEEF AMİNO 400tb

eğer aranızda bunlardan birini kullanmış ve neticesinde bir verim bir gelişme veya eksik yönlerini bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

(bip not: Whey'in amino profiline bakarak ekstradan alacak olduğum tabletlerle whey'in toplamındaki amino asit miktarı ile günlük limitimin üzerine çıkmış olurmuyum)

Son düzenleme: 4 Ağustos 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Aminoasit kullanmaktaki gayen nedir acaba?

3. eturan

eturan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSKENDERUN
    amacim düşüncem kas yikimini engellemek ve antreman süresini uzatmak.. Protein tozununda yardimi büyük tabiki fakat ramazan bitimi çok ağir bir antreman programi yapmayi düsünüyorum. şuan için protein tozuyla devam ediyorum..

Zaten bu konuyu açmamdaki sebep siz değerli dostlardan akil almak

2sini ayni anda kullanmanin artisi nedir eksisi nedir. Boş yere karaciğerimi yorarmiyim..

Sayfayı Paylaş